INTERNATIONAL CHARITABLE FOUNDATION
«ASSISTANCE TO VICTIMS OF ROAD ACCIDENTS»
(068) 466 43 82 (044) 466 43 81 Ukraine, Kyiv, st. Velyka Vasylkivska 55-G, office 100 E-mail: fond@dopomogadtp.com
(Українська) До уваги ЗМІ! 06 травня відбудеться прес-конференція з нагоди початку 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

6-12 травня 2019 року Україна долучиться до проведення 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН, цьогорічне гасло якого «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху». У ці дні в Україні триватиме Тиждень безпеки дорожнього руху, в рамках якого відбудеться низка заходів, спрямованих на подолання складної ситуації з безпекою на дорогах країни. У них братимуть участь представники державних установ та відомств, громадських організацій, всі небайдужі, що опікуються безпекою дорожнього руху.

 

06 травня відбудеться прес-конференція з нагоди початку 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху.

 

У прес-конференції братимуть участь:

  • Павло Хобзей – перший заступник Міністра освіти і науки України;
  • Артем Біденко – Державний секретар Міністерства інформаційної політики України;
  • Олексій Білошицький – перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України;
  • Михайло Ноняк – Голова Державної служби з безпеки на транспорті;
  • Володимир Шевченко – Генеральний директор МТСБУ;
  • Юрій Чорний – координатор проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Україні, директор Київської міжрегіональної філії ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Національний координатор ВООЗ МОЗ України з безпеки дорожнього руху.

 

Місце проведення: ІА УКРІНФОРМ, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Початок о 10:00 год.

 

Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху проходить за сприяння Уряду України, профільних комітетів Верховної ради України, органів місцевого самоврядування. Традиційно співорганізаторами проведення Тижня є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та Моторне (транспортне) страхове бюро України. На правах партнерів до заходів Тижня долучаються: Міністерство інфраструктури України, Міністерство освіти і науки України, Державна служба України з безпеки на транспорті, Департамент патрульної поліції України, Національна академія внутрішніх справ України, НКЦ «АсМАП Україна», представники громадських та бізнес-спільнот, що опікуються тематикою безпеки дорожнього руху, інші зацікавлені відомства та організації, представники громадськості та ЗМІ.

 

Довідково:

Тиждень безпеки дорожнього руху проходить двічі на рік у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 64/255 від 10.05.2010,  та з метою підвищення безпеки дорожнього руху в Україні.

 

Попередня акредитація ЗМІ за тел. (067 )466 -33-81; (067 )209-80-40.