INTERNATIONAL CHARITABLE FOUNDATION
«ASSISTANCE TO VICTIMS OF ROAD ACCIDENTS»
(068) 466 43 82 (044) 466 43 81 Ukraine, Kyiv, st. Velyka Vasylkivska 55-G, office 100 E-mail: fond@dopomogadtp.com
(Українська) Фахівці Фонду провели навчання домедичній допомозі мешканцям містечка Дитячих будинків сімейного типу у м.Бровари

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 

           Фахівці Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим при ДТП» та Українського науково-дослідного Інституту медицини транспорту Міністерства охорони здоров’я долучилися до тренінгів з безпеки дорожнього руху та надання першої невідкладної допомоги для дітей «SOS Дитячі містечка». Ця громадська організація надає можливість знедоленим дітям жити у сім»ї, максимально їх підтримуючи та залучаючи державні й благодійні організації до доброї справи. Цього разу дітей та їх батьків вчили безпечної поведінки на дорозі, зокрема, як правильно рухатися узбіччям, як переходити дорогу, розповідали, чому не можна бути в темний час доби без світлоповертальних елементів, тощо. Окремим модулем програми був курс з  навчання домедичної допомоги, якй провели інструктори Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим при ДТП». Діти та їхні батьки дізналися, як діяти в екстремальній ситуації, щоб врятувати життя людині, зокрема, як зупинити кровотечу, відновити дихання та серцеву діяльність, вчилися це робити практично. «Все більше людей висловлюють бажання вчитися домедичній допомозі, й особливо приємно було працювати в цьому проекті – діти з великою цікавістю вчилися новому», – відзначила Інна Оліфіренко, Директор Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим при ДТП».