INTERNATIONAL CHARITABLE FOUNDATION
«ASSISTANCE TO VICTIMS OF ROAD ACCIDENTS»
(068) 466 43 82 (044) 466 43 81 Ukraine, Kyiv, st. Velyka Vasylkivska 55-G, office 100 E-mail: fond@dopomogadtp.com
(Українська) Найбільш дивні транспортні засоби

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Електромобілем, марсоходом чи навіть Hyperloop вже мало кого можна здивувати. Втім, найбільш сміливі та винахідливі інженери не полишають спроб створити унікальний транспортний засіб та увійти в історію.

 

Hippo

У другій половині ХХ століття найбільш перспективним транспортним засобом вважався автомобіль-амфібія. І хоча згодом інженери визнали абсолютну непридатність такого виду транспорту для міських умов, особливо сміливі ентузіасти все ж не припиняли спроб створити “амфібію”, що б користувалася всенародною любов’ю і захопленням. І в них вийшло! А автобус-амфібія Hippo, що живе в Торонто та возить туристів, найкраще тому підтвердження.

 

2Personal Rapid Transit

Personal Rapid Transit – персональний електричний транспорт, кабіна якого здатна вмістити тільки одного пасажира. Цікаво, що їздить Rapid Transit абсолютно самостійно, без будь-якої сторонньої допомоги. От тільки побачити його можна лише в одному місці – міжнародному аеропорті Хітроу в Лондоні. Хоча, не виключно, що незабаром такий тип індивідуального транспорту з’явиться і в інших містах.

 

4Wubbo Superbus

Для багатьох Об’єднані Арабські Емірати означають розкіш та заможність. І недарма, адже тільки по цій країні курсує розкішний автобус-лімузин Wubbo Superbus. Розрахований він всього на 23 пасажири, а його швидкість досягає 250 км/год. Головна особливість цього незвичного агрегату в тому, що він поєднує в собі суміш автобуса, гіперкара та лімузина.

 

1GoCar

Ці маленькі “співучі таксі” найбільш позитивний вид транспорту в рейтингу. Побачити їх можна в Барселоні, де вони використовуються під час екскурсій визначними місцями. Їздять вони без водія, орієнтуються завдяки датчикам та модулю GPS. а в коли пасижирові стане нудно, вони заспівають пісню чи розкажуть жарт.

 

6

Central-Mid Levels

Влада Гонконга вирішила проблему автомобільного та пішохідного трафіка дуже креативно: в центрі міста були встановлені ескалатори, що перевозять пасажирів вулицями. На окремих ділянках Central-Mid Levels можна проїхати до 1 кілометра без пересадок!

 

7Santa Justa

Учні Гюстава Ейфеля більш ніж 100 років тому створили ліфт висотою в 45 метрів, який сполучає два міських райони. Спершу він працював на паровому двигуні, який згодом переобладнали на електричний. На сміливців, які ризикнуть піднятися вгору, чекає гідний сюрприз – дивовижний пейзаж міста.
8MagLev

Наша “Укрзалізниця” могла б позаздрити шанхайським винахідникам, які створили електричний левітуючий поїзд, що сполучає центр міста та аеропорт. Як видно з назви, потяг не рухається по рейкам, а буквально левітує над ними. Звичайно, ніякої магії тут немає, замість неї діють звичайні закони фізики.

 

10

Джерело: avtoblog.ua