INTERNATIONAL CHARITABLE FOUNDATION
«ASSISTANCE TO VICTIMS OF ROAD ACCIDENTS»
(068) 466 43 82 (044) 466 43 81 Ukraine, Kyiv, st. Velyka Vasylkivska 55-G, office 100 E-mail: fond@dopomogadtp.com
(Українська) «Здай кров – врятуй життя»: в Україні пройшла щорічна благодійна акція зі здачі крові для постраждалих в ДТП

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху, незважаючи на карантин, по всій Україні тисячі небайдужих долучилися до благодійної акції зі здачі крові для постраждалих в дорожньо-транспортних пригодах. У дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит», де в столиці традиційно проходить акція, сьогодні кров здавали постійні і незамінні донори – співробітники Патрульної поліції України, Служби судової охорони України та Державної служби України з безпеки на транспорті. Вони активно відгукуються на акцію щороку, бо в числі перших стикаються з численним травматизмом та смертями на дорозі. Сьогодні за їхніми медичними масками не видно оптимістичних посмішок, але кожен знає, яку важливу місію виконує, рятуючи чиєсь життя. Кажуть, зроблять це знову і знову, і закликають інших!

 

Нині, в період карантину, банки крові як ніколи потребують поповнення,  і медики запевняють, що допомога кожного, хто має змогу здати кров, є надзвичайно цінною. Щороку в дорожньо-транспортних пригодах в Україні травмується понад 30 тис. громадян, щодня для когось з них переливання крові є критично важливим для життя.

 

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим в ДТП», що є ініціатором акції, закликає долучатися до команди донорів та здавати кров не лише в період акцій, а й поза ними. Зробити це можна у будь-якому Центрі переливання крові з поміткою «Для постраждалих в ДТП».

 

0