INTERNATIONAL CHARITABLE FOUNDATION
«ASSISTANCE TO VICTIMS OF ROAD ACCIDENTS»
(068) 466 43 82 (044) 466 43 81 Ukraine, Kyiv, st. Velyka Vasylkivska 55-G, office 100, PO Box 217 E-mail: fond@dopomogadtp.com
(Українська) Для освітян НУШ буде проведено серію тренінгів з формування безпечного освітнього середовища

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У рамках реалізації національного проєкту «Безпечна країна», який реалізовується спільно Міністерством освіти і науки України та Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», а також разом із Міністерством внутрішніх справ України 22 вересня 2021 року на базі Путрівського опорного закладу освіти (Київська область) відбувся навчальний тренінг з безпеки життєдіяльності.

 

Тренінг для педагогічних працівників Київської області – учасників пілотного проєкту з апробації Державного стандарту базової середньої освіти, який є частиною реформи «Нова українська школа», та для учнів 5-х класів Путрівського ОЗО провели сертифіковані фахівці Фонду.

 

Для освітян навчальний курс з домедичної допомоги був проведений відповідно до затвердженої МОЗ України Програми підготовки немедичних працівників І рівня з видачею відповідних сертифікатів, а для школярів в ігровій формі методичне заняття провели із залученням представників патрульної та ювенальної поліції з відпрацювання основних правил безпеки. Зокрема, безпечної поведінки на вулицях та дорогах, правил дотримання дорожнього руху та використання світлоповертальних елементів, алгоритмів реагування у разі нещасних випадків з потерпілими та освоєння навичок надання домедичної допомоги, попередження булінгу, кібербулінгу та інших видів насильства у закладах освіти.

 

Здобуті педагогами знання саме у цих безпекових напрямках вкрай необхідні для підтримки безпечного інклюзивного середовища в закладах освіти, набуття громадянських та соціальних компетентностей і можуть реалізовуватися у соціальній та здоров’язбережувальній освітній галузі, у ході як навчальної, так і позакласної, і позашкільної роботи з дітьми.

 

Запропонований інструментарій підвищення компетентностей освітян дасть змогу досягти мети у формуванні безпечного освітнього середовища – навчити школярів, батьків, працівників закладів освіти правилам безпечної поведінки, формування навичок уникнення потенційних ризиків і небезпек, вчасної та компетентної допомоги тим, хто її потребує.

 

Подібні тренінги планується провести протягом року і в інших пілотних школах України з апробації стандарту.