INTERNATIONAL CHARITABLE FOUNDATION
«ASSISTANCE TO VICTIMS OF ROAD ACCIDENTS»
(068) 466 43 82 (044) 466 43 81 Ukraine, Kyiv, st. Velyka Vasylkivska 55-G, office 100 E-mail: fond@dopomogadtp.com
(Українська) Як проходить навчання водінню в США

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Зважаючи на суперечливу ситуацію в Україні щодо системи навчання водіїв та складання іспитів на отримання водійського посвідчення, Міжнародний благодійний фонд “Допомоги постраждалим при ДТП” рекомендує вивчити практику американських колег, що вже створили більш менш прогресивні методики з навчання кандидатів у водії.

 

Найбільш “автомобілізована” країна світу має просту, але дуже ефективну систему навчання водіїв. Спершу кожен, хто прагне сісти за кермо, має здати теоретичний іспит в Департаменті транспортних засобів. В разі успішного складання людина отримує “посвідчення учня”, з яким можна їздити не більше 2 місяців. Найголовніше те, що під час цього часу не можна їздити самостійно. а тільки з інструктором чи людиною, яка має повноцінне посвідчення водія. Самому з’являтися на дорогах заборонено.

 

Після випробувального терміну необхідно прослухати обов’язкові лекції з безпеки дорожнього руху тривалістю 8 годин сумарно. Тільки тоді можна складати безпосередньо «driving test». До речі, “халтурити” під час його складання не вдасться: отримати “незадовільно” можна навіть за надлишкову обережність чи забарливість. Цікаво, що екзаменатор слідкує навіть за рухами голови студента.

 

Обовязковою вимогою до кандидатів у водії є також оформлення страхового полісу та перевірка зору.

 

 

Джерело матеріалу – www.autocentre.ua