INTERNATIONAL CHARITABLE FOUNDATION
«ASSISTANCE TO VICTIMS OF ROAD ACCIDENTS»
(068) 466 43 82 (044) 466 43 81 Ukraine, Kyiv, st. Velyka Vasylkivska 55-G, office 100, PO Box 217 E-mail: fond@dopomogadtp.com
(Українська) «Здай кров – врятуй життя»: в Україні цього тижня здають кров на потреби постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Цього тижня по всій Україні у підтримку тих, хто постраждав у ДТП, небайдужі здають кров. Загальнонаціональна акція «Здай кров врятуй життя» проходить за ініціативи Міжнародного благодійного фонду  «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» двічі на рік в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху. Вона має на меті допомогти медикам зібрати кров, яка дійсно стане в нагоді потерпілим в ДТП, а головне, привернути увагу суспільства до проблеми травматизму в дорожньо-транспортних пригодах, високої смертності через втрату крові, браку донорської крові в Україні.

 

У Києві акція «Здай кров- врятуй життя» пройшла, як і щороку, у Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит». Лише за 18 листопада поділитися кров’ю та її компонентами для постраждалих в ДТП діток у цій лікарні відгукнулася рекордна у цьому році кількість бажаючих – 113 осіб. Серед них наші постійні донори – працівники майже усіх підрозділів Національної поліції України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Служби судової охорони, Сервісного центру МВС, які, до речі, завжди і охоче допомагають з донорською кров’ю у разі її нагальної потреби. Керівництво Фонду, дитячої лікарні, медики висловлюють щиру вдячність абсолютно усім, хто долучився до доброї справи. Адже враховуючи складну ситуацію на дорогах, кров для постраждалих в ДТП потрібна чи не щодня, і банк потребує постійного поповнення. Цього дня в Охматдиті у результаті акції вдалося зібрати близько 40 літрів крові та її компонентів, – відзвітувалися у лікарні.

 

Масово здають кров цього тижня і в інших центрах переливання крові по всій країні. Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» щиро дякує усім, хто долучився до акції,  та закликає до донорства не лише в межах акцій, а й поза ними – безумовно, із урахуванням усіх медичних показів до здачі крові та дотриманням протиепідемічних заходів.