Протидія булінгу (цькуванню) в закладах освіти 2019 (фото)

Жодна робота не була подана на конкурс. Будьте першим!

[:ua]Обов'язково ознайомтесь з правилами та положенням и конкурсу, та завантажте анкету учасника внизу цієї сторінки

 

Положення про Всеукраїнський конкурс

соціальних фото- та відеоробіт

«Безпечна країна»

 

Загальні положення

 

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» (далі – Організатор/Виконавець) спільно з Міністерством освіти і науки України та Міністерством інформаційної політики України, за підтримки Державного підприємства Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України, Моторного транспортного страхового бюро України проводить Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт,  спрямований на запобігання проявам усіх видів насильства і травматизму у закладах освіти; привернення уваги молоді та педагогічних працівників до проблематики насильства і травматизму та профілактики  цих явищ; широкого інформування громадськості про проблему та методи запобігання усім видам насильства і травматизму, в тому числі, булінгу, смертності та інвалідності внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

 

Мета конкурсу

 

 • привернення уваги суспільства до збільшення кількості фактів булінгу (цькування) в закладах освіти і кібербулінгу в мережі Інтернет та складної ситуації з дорожньо-транспортним травматизмом в Україні й необхідності зменшення смертності внаслідок ДТП;
 • виховання молодого покоління, активізація діяльності учнівської молоді щодо запобігання проявам усіх видів насильства та травматизму у закладах освіти;
 • розвиток творчих здібностей підростаючого покоління.

 

Теми конкурсу

 

 1. Молодь за безпеку дорожнього руху
 2. Молодь за безпеку дорожнього руху (Відео)
 3. Протидія булінгу (цькуванню) в закладах освіти
 4. Протидія булінгу (цькуванню) в закладах освіти (Відео)

Вільна інтерпретація теми соціальної важливості дотримання правил безпечної поведінки суспільством. Фото- та/чи відеоробота має виглядати як соціальна реклама з тематики протидії булінгу або безпеки дорожнього руху й бути спрямована на пропаганду толерантної та безпечної поведінки у закладах освіти, на вулицях і дорогах, попередження дитячого травматизму, на популяризацію правил взаємоповаги, безпечного користування мережею Інтернет, дотримання правил дорожнього руху, зокрема, носіння світлоповертальних елементів, використання захисних шоломів при їзді на мотоциклах і велосипедах, ременів безпеки в автомобілях, тощо.

 

 

Учасники конкурсу

До участі в конкурсі запрошується молодь – учні та вихованці закладів освіти. Без вікових обмежень. Учасники до 14 років - за наявності згоди батьків/опікунів.

Участь у конкурсі може бути як індивідуальною, так і колективною.

 

Умови конкурсу

Конкурс проводиться протягом травня – листопада 2019 року, з підведенням підсумків у листопаді 2019 р.

Кількість робіт (творів) від автора чи колективу – одна (фото- або відеоробота, які розкривають теми конкурсу).

У колективних роботах обов’язково вказується інформація щодо кожного учасника, зазначаються відомості про авторський колектив або автора роботи.

Учасник або колектив учасників конкурсу, разом з фото- чи відеороботою, зобов’язані надати письмовий дозвіл від автора (авторів, правовласників) на використання твору (примірник дозволу додається). Учасники конкурсу гарантують наявність у них авторських прав на твори, що беруть участь у конкурсі, прав та дозволів на використання зображень третіх осіб та будь-яких інших зображень. Будь-які претензії з боку третіх осіб щодо авторських прав на фото- /відеороботи або їхнього неправомірного використання організаторами/виконавцями конкурсу вирішуються учасниками самостійно, без залучення організаторів та/або виконавців конкурсу.

Участь у конкурсі означає, що його учасник ознайомлений та повністю погоджується з цими правилами.

Забороняється пропонувати до участі в конкурсі твори, авторські та/чи суміжні права на які не належать учаснику/ колективу учасників.

Твір має бути оригінальним, не скопійованим з інших джерел та створеним особисто учасником/колективом учасників конкурсу, а також  відповідати вимогам чинного законодавства з питань авторського права, у тому числі  в контексті розміщення в Інтернет-просторі:  https://creatoracademy.youtube.com/page/lesson/copyright-guidelines?hl=ru#strategies-zippy-link-3

При подачі творів на конкурс його учасник, (незалежно від того, буде він обраний переможцем у конкурсі, чи ні), надає організаторам та виконавцям дозвіл (невиключні права інтелектуальної власності) на використання творів, включаючи суміжні права, у всьому світі, в тому числі дозвіл на публічний показ, відтворення, розповсюдження у будь-який спосіб фото- та відеоробіт, наданих для участі в конкурсі, а також гарантує, що учасником конкурсу отримано згоду на проведення фото- та/або відеозйомки всіх осіб, зображених у творах. Згода на використання твору надається учасником організаторам та/або виконавцям на весь строк чинності майнових прав на такі твори. Зазначений дозвіл на використання творів надається учасником конкурсу безоплатно.

Беручи участь у конкурсі, учасник розуміє та погоджується з тим, що твори можуть використовуватися організаторами та/або виконавцями конкурсу повністю або частково у всьому світі, без виплат винагороди за будь-яке використання безстроково, без подальшої компенсації або перегляду такої згоди. Учасник конкурсу також підтверджує та погоджується, що твори можуть використовуватися цілком або частково, окремо або разом з іншими роботами, з будь-яким використанням прав інтелектуальної власності, а також можуть бути змінені, відредаговані або доповнені, використані у відмінній від оригіналу або комбінованій формі чи будь-яким іншим чином на розсуд організаторів та/або виконавців, що не буде вважатися порушенням прав інтелектуальної власності, які належать учаснику конкурсу.

 

ДО УВАГИ: Оргкомітет не листується з учасниками конкурсу.

 

До участі у конкурсі не допускаються фото- та відеороботи політичного змісту; прямого рекламного характеру; риторики ненависті чи зневаги, закликів до насильства, сцен насилля; плагіат;  роботи, що містять зображення фізичних осіб, використані без наявності відповідного дозволу;  роботи з порушенням авторських прав третіх осіб. Забороняється пропонувати до участі в конкурсі твори, авторські та/чи суміжні права на які не належать учаснику/ колективу учасників!

Беручи участь у конкурсі, кожен учасник тим самим підтверджує свою згоду на передачу, збір, обробку і використання його персональних даних. Персональні дані учасників конкурсу будуть використовуватися виключно виконавцями/організаторами або уповноваженими ними особами з дотриманням необхідних заходів конфіденційності та виключно у зв’язку з проведенням конкурсу і не передаватимуться жодним третім особам для цілей, не пов’язаних із цим конкурсом. Виконавцями/організаторами або уповноваженими ними особами будуть вжиті всі заходи безпеки щодо персональних даних, наданих учасниками конкурсу, згідно з Законом України «Про захист персональних даних».

Правила можуть бути змінені та/або доповнені організаторами до початку конкурсу. У випадку затвердження та оприлюднення Правил організаторами будь-які зміни та/або доповнення до них можливі у тому самому порядку, який визначено для інформування про правила. Такі зміни та/або доповнення набувають чинності з моменту їхнього оприлюднення організаторами.

 

Вимоги до конкурсних робіт

 1. Фоторобота:

- розмір та формат фото:

 • цифрове: не менш ніж 2500 px з більшої сторони знімка, об’єм обмеження 2, 5 Мб;
 • друковане: А4;

Фоторобота супроводжується назвою з зазначенням прізвища, ім’я і віку автора, назви навчального закладу, області, міста, району;

(Якщо фото надіслане поштою – до роботи додається етикетка (10 x 6см), справа унизу або на зворотній стороні фото: назва роботи, прізвище, ім’я і вік автора, назва навчального закладу, область, місто, район, особистий підпис учасника віком від 14 років та/або підпис одного з батьків/опікунів для учасників віком до 14 років).

 

- заява учасника (зразок додається)

- відповідність вимогам: https://creatoracademy.youtube.com/page/lesson/copyright-guidelines?hl=ru#strategies-zippy-link-3

 

 

 1. Відеоробота:
 • тематичне відео хронометражем до 60 секунд. Умов щодо наявності або відсутності відеомонтажу – немає;
 • відеоробота не може повторювати ідеї або фрагменти соціальних відеоматеріалів, розповсюджених раніше, або в момент проведення конкурсу засобами масової інформації, в Інтернеті та в рекламних блоках на телебаченні.
 • Відеоробота супроводжується назвою із зазначенням прізвища, ім’я і віку автора, назви навчального закладу, області, міста, району, особистий підпис учасника віком від 14 років та/або підпис одного з батьків/опікунів для учасників віком до 14 років;
 • заява учасника (зразок додається)
 • відповідність вимогам https://creatoracademy.youtube.com/page/lesson/copyright-guidelines?hl=ru#strategies-zippy-link-3

 

ДО УВАГИ: Не підлягають розгляду роботи, які виконані або надані без дотримання умов конкурсу та вимог до робіт. Роботи подаються у чітко зазначений термін.

 

Критерії оцінювання конкурсних робіт

 • відповідність меті і завданням конкурсу;
 • максимальне розкриття тематики конкурсу;
 • якість відео та фото;
 • рівень художнього виконання;
 • оригінальність та майстерність роботи;
 • індивідуальність і креативність;
 • відповідність слогана сюжетно-композиційному змісту роботи.

 

Порядок подання робіт

 

ДО УВАГИ: Строк подання робіт до 18 жовтня 2019 року.

 

КРОК 1: На сайті dopomogadtp.com  у меню КОНКУРС на головній сторінці сайту обираємо необхідну тему:                                           .

 1. «Молодь за безпеку дорожнього руху»
 2. «Протидія булінгу (цькуванню) в закладах освіти»

КРОК 2: Натискаємо: «завантажити роботу»;

КРОК 3: Заповнюємо всі необхідні поля;

КРОК 4: Натискаємо: «надіслати роботу»;

КРОК 5: На електронну адресу konkursbdr@gmail.com надсилаємо - заяву учасника/дозвіл  (завантажити на сайті www.dopomogadtp.com у розділі: Конкурс.)

КРОК 6: Оригінал письмового дозволу від автора (авторів, правовласників) на використання твору відправити за адресою:

03150, вул. Велика Васильківська, 55 Г, офіс 100, м. Київ, Україна

 

Довідкова інформація за тел: 068-466-43-82, 044-466-67-89.

 

Підведення підсумків та нагородження переможців

Автори кращих фото- та відеоробіт будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.

З найкращих фоторобіт буде створена виставка, також фотороботи будуть використані для соціальної реклами на телебаченні та в мережі Інтернет.

Найкращі відеоролики будуть продемонстровані як соціальна реклама на телебаченні та в мережі Інтернет.

Інформація про підсумки Всеукраїнського конкурсу буде розміщена на сайтах та в соціальних мережах організаторів.

 

 

Завантажити Заяву учасника
[:]
[:en]

Regulations on the All-Ukrainian Competition:

social photo and video works «Safe Country»

Terms and conditions

International Charity Fund "Assistance to the victims of road accidents" (hereinafter referred to as the Organizer / Contractor), together with the Ministry of Education and Science of Ukraine and the Ministry of Information Policy of Ukraine, with the support of the State Enterprise Ukrainian Research Institute of Transport Medicine of the Ministry of Health of Ukraine, Motor Transport Insurance Bureau  Ukraine holds an All-Ukrainian competition of photo and video works aimed at preventing manifestations of all types of violence and injuries in educational institutions;  attraction of attention of young people and pedagogical workers to the problems of violence and traumatism and prevention of these phenomena;  broad public awareness of the problem and methods for preventing all forms of violence and injury, including bullying, mortality and disability due to road accidents.

The purpose of the competition

 • to attract  public attention to increasing the number of bullying facts (harassment) in educational institutions and cyberbullying in the Internet and the complicated situation with road traffic injuries in Ukraine and the need to reduce mortality because of road traffic accidents;
 • to teach younger generation preventing the manifestations of all types of violence and injuries in educational institutions;
 • to develop creative abilities of the younger generation.

Themes of the competition:

1.Youths for Road Safety.

2.Bullying (harassment) resistance in educational institutions.

Free interpretation of the topic of the social importance of observing the rules of safe behavior by society.  Photos and / or videos should look like social advertisements on the subject of bullying resistance or road safety and be aimed at promoting tolerance and safe behavior in educational institutions, on the streets and roads, preventing child injuries, promoting rules of mutual respect, safe use of the Internet  , adherence to traffic rules, in particular, wearing retro-reflective elements, the use of safety helmets when riding motorcycles and bicycles, seat belts in cars, etc.

Participants of the competition

Young people are invited to participate in the competition - pupils and students. No age restrictions.  Participants up to 14 years old - with the consent of parents / guardians.

Participation in the competition can be both individual and collective.

Terms of the competition

The competition is held during May - November 2019, with the announcing results in November 2019.

The number of works from the author or the team is one (photo or video works, which reveal the themes of the competition).

It is prohibited to offer works that do not belong to the participant / team (copyright).

ATTENTION: The Organizing Committee does not communicate with the participants.

Photo and video works of political content are not allowed for participation in the competition;  direct advertising character;  plagiarism;  works containing images of individuals used without permission;  work in violation of copyright of third parties.  

Terms and conditions may be changed and / or supplemented by the organizers before the start of the competition.

Requirements:

1. Photo work:

 - the size and format of the photo:

 - digital: at least 2500 px from the larger side of the image, the limit is up to 2, 5 MB;

 - printed: A4;

 Photo work is accompanied by the title of the picture indicating the surname, name and age of the author, the name of the educational institution, the region, city, district;

 (If the photo is sent by mail - a label (10 x 6cm) attached to the work is added to the work, to the bottom or the reverse side of the photo: work title, surname, name and age of the author, name of the educational institution, region, city, district, personal signature of the participant  from 14 years old and / or the signature of one of the parents / guardians for participants under the age of 14).

 

 - Statement of the participant (sample attached)

 - Compliance: https://creatoracademy.youtube.com/page/lesson/copyright-guidelines?hl=en#strategies-zippy-link-3

2. Video work:

 - Thematic video is up to 60 seconds.  There are no conditions for the presence or absence of video editing;

 - the video work can not repeat the ideas or fragments of social video materials distributed earlier, or at the time of the contest by the media, on the Internet and in advertising units on television.

 - The video work is accompanied by a title indicating the name, age and name of the author, the name of the educational institution, region, city, district, personal signature of the participant aged 14 and / or the signature of one of the parents / guardians for participants under the age of 14;

 - Statement of the participant (sample attached)

 - Compliance with https://creatoracademy.youtube.com/page/lesson/copyright-guidelines?hl=en#strategies-zippy-link-3

ATTENTION: No work that is performed or provided without complying with the terms of the competition and requirements for work is not subject to consideration.  Works are submitted within a clearly specified time.

The order of submission of works:

ATTENTION: The deadline for submission of works is by October 18, 2019.

STEP 1: On the site dopomogadtp.com in the Competition section, on the main page of the site, choose the appropriate topic:

 1. Youth for Road Safety

 2. Bullying (harassment) resistance in educational institutions

 STEP 2: Press: “download work”;

 STEP 3: Fill in all required information;

 STEP 4: Press: "send work";

 STEP 5: Send to konkursbdr@gmail.com the participant / permit application (download atwww.dopomogadtp.com in the section: Competition.)

 STEP 6: The original written permission from the author (authors, copyright holders) to use the work to send to the address:

03150, Velyka Vasylkivska St., 55 G, Office 100, Kyiv, Ukraine

Additional information: 068-466-43-82, 044-466-67-89

[:]