Фахівці МБФ Допомоги постраждалим внаслідок ДТП за ініціативи Фонду «МХП-Громаді» та «МХП-Вінницька птахофабрика» провели навчання «Безпечна дорога додому» для учнів ліцеїв №1, №2, №3 №4 м. Ладижин та гімназій сіл Оляниця та Четвертинівка Тростянецької селищної громади.
Інструктори проєкту «Безпечна дорога» додому Інна Оліфіренко, Василь Брянцев і Тетяна Новікова запросили дітей на три локації. На першій школярі повторили загальні правила дорожнього руху, при цьому інструктор Фонду Василь Брянцев акцентував увагу на правилах поведінки велосипедистами. На другій локації Тетяна Новікова розповідала дітям, наскільки важливо позначати себе світлоповертальними елементами під час руху темними вулицями. На ще одній локації юні учасники руху дізналися про особливості надання домедичної допомоги, спробувавши на практиці, з допомогою інструктора Інни Оліфіренко, відпрацювати такі навички. До цього тренінгу у школярів був особливий інтерес: безліч запитань і уточнень, величезне бажання відпрацювати техніку надання допомоги на манекені…
Діти отримали у подарунок світлоповертальні стрічки, а освітні заклади – навчальні посібники «Безпечна дорога додому» та комплекти світлоповертальних ременів. Але головне, що юні учасники руху засвоїли важливі правила життєдіяльності та будуть впевнено почуватися на вулицях і дорогах країни.
«Сучасний учасник дорожнього руху повинен не лише знати правила, а й розуміти, як діяти в нестандартних ситуаціях. Подібні заходи, проведені кваліфікованими фахівцями із залученням спеціального обладнання, дають дітям можливість засвоїти важливі знання та навички в доступній і цікавій формі. Це інвестиція в безпеку кожного учасника дорожнього руху, адже сьогоднішні школярі завтра стануть дорослими водіями, пішоходами, велосипедистами», — зазначила Олена Кандиба, директорка ліцею №4 м. Ладижин.
МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» дякує за плідну співпрацю експертам Фонду «МХП-Громаді» та «МХП-Вінницька птахофабрика», завдяки якій відбулося вже два етапи спільного проєкту для навчальних закладів Вінницької області. Теоретичні знання і практичні навички отримали понад 280 школярів. У наступному році ця програма продовжиться та охопить ще більше навчальних закладів.
Принагідно запрошуємо освітян на навчальну онлайн-платформу для підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Знаємо та діємо», а також до використання у своїх уроках тематичних відеоматеріалів з основ безпеки дорожнього руху, розроблених Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП». Інформацію про ці проекти можна знайти на цьому сайті у розділах: «Знаємо та діємо», «Єдиний національний урок», а також на YouTube-каналі «Безпечна країна».