Новини

11 Сер

Соціальні фото-та відеоролики з безпечної поведінки дітей на вулицях і дорогах побачить ще більше глядачів

Найкращі дитячі роботи всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна» з безпеки на дорозі як соціальну рекламу погодилися розшерити на своїх інформаційних каналах обласні та міські територіальні громади.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

29 Чер

Якою є твоя безпечна країна: в Україні триває конкурс фото-та відеоробіт серед дітей та молоді

Запрошуємо надсилати фото-та відеороботи також і на окрему спецтему конкурсу - «Моя безпечна країна: майбутнє». Прийом робіт триває до 21 жовтня 2022 року

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

28 Чер

З Днем Конституції України!

Конституція – оберіг нашої державності. Гарантуючи основні права та свободи, вона є ознакою демократичного цивілізованого суспільства та сприяє визнанню нашої країни у світі. Шануймо наш основний Закон держави.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

17 Чер

Вітаємо з Днем медичного працівника!

Дорогі медики! В останні роки Ваше свято обпалене вогнями війни і болями втрат, проте хочеться аби посмішок, радісних миттєвостей, досягнень та перемог у Вашому житті було більше. Сердечно бажаємо мирного неба, сил та витримки, міцного здоров’я, Божого захисту на всіх життєвих шляхах.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

14 Чер

14 червня – Всесвітній день донора. Дякуємо Вам, донори!

Щороку в рамках благодійної донорської акції «Здай кров – врятуй життя» Фонд збирає понад тисячу літрів крові та її компонентів. Завдячуємо донорам за їх чуйність та небайдужість у благородній справі порятунку життя!

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

8 Чер

Бути добру: Фонд долучився до підтримки тимчасово переселених та постраждалих від війни громадян

МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» в Україні висловлює подяку Міжнародному конгресу співдружності народів світу, Благодійному Фонду «Хесед Хана» (Ізраїль), Гуманітарній асоціації «Unis pour L’Ukraine 56» (Франція), а також нашим партнерським організаціям у м. Кривий Ріг за вагомий внесок в організації гуманітарної допомоги та підтримки тимчасово переселених з окупованих територій громадян.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ