Новини

29 Лис

«Здай кров – врятуй життя»: в Україні здавали кров для потерпілих у ДТП

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні відбулася щорічна всеукраїнська благодійна акція «Здай кров – врятуй життя», метою якої є популяризації донорства та допомога потерпілим у ДТП.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

20 Лис

20 листопада – Всесвітній день пам’яті жертв дорожніх аварій

Щорічно в Україні, як і в усьому світі, відповідно до Резолюції ООН, в третю неділю листопада проводяться заходи до Всесвітнього дня пам'яті жертв ДТП.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

18 Лис

У закладах освіти проходить загальнонаціональний урок з безпеки дорожнього руху

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» більше 10 років працює у сфері безпеки дорожнього руху України, зокрема над попередженням дорожньо-транспортної аварійності та численних людських втрат на дорогах. Ми найбільша в Україні недержавна організація, що опікується даною проблемою.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

16 Лис

Вітаємо переможців V Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна»

16 листопада відбулося підведення підсумків та оголошення переможців V щорічного Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проекту «Безпечна країна». Запис онлайн-трансляції заходу можна переглянути на YouTube-каналі «Безпечна країна».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

16 Лис

У Кривому Розі та Кропивницькому проходить фотовиставка, присвячена правилам дорожнього руху

Фотовиставка «Молодь за безпеку дорожнього руху» проходить з 15 по 20 листопада у двох форматах. В офлайні роботи можна побачити на базі Донецького державного університету внутрішніх справ у містах Кропивницкий та Кривий Ріг, в онлайні – на сайті Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

15 Лис

Круглий стіл: «Безпека на транспорті в умовах воєнного стану»

З 14 листопада в Україні стартував ІІ етап національного Тижня безпеки дорожнього руху, який присвячено питанням безпеки на дорозі в умовах воєнного стану.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ