Новини

25 Тра

Стартував щорічний Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт «Безпечна країна»

Дорогі наші юні друзі! З 25 травня 2022 року ми розпочинаємо прийом ваших фото- та відеоробіт в рамках V ювілейного Всеукраїнського конкурсу серед дітей та молоді «Безпечна країна». Прийом робіт триватиме до 21 жовтня 2022 року.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

24 Тра

24 травня 2022 р. – круглий стіл «Безпека на транспорті в умовах воєнного стану»

У рамках проведення І етапу Тижня безпеки дорожнього руху в Україні 24 травня 2022 р. в ІА «Укрінформ» відбувся круглий стіл з питань безпеки на транспорті та дорогах в умовах воєнного стану.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

23 Тра

В Україні розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні. План заходів

Міжнародний благодійний Фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» як основний співорганізатор Тижня безпеки дорожнього руху закликає до участі в заходах

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

22 Кві

Вітаємо з Великоднем!

Дорогі друзі, колеги, партнери! Щиро вітаємо вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

14 Лют

«Підсвітіть» один одного на дорозі, будьте помітними!

Найщиріший прояв любові – турбота! Використовуючи світлоповертальні елементи в темну пору доби на дорозі, ви стаєте більш помітними для водіїв та мінімізуєте ризики потрапити в ДТП. Подбайте про своїх рідних та близьких, прикріпіть до їх одягу яскравий флікер.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

4 Лют

Заняття з дорожньої грамотності в школах стануть якіснішими та цікавішими: учителям проведуть відповідні курси

В МОН України затвердили Типову програму підвищення кваліфікації педпрацівників закладів загальної середньої освіти «Знаємо та діємо» з метою освоєння освітянами нових методичних інструментаріїв викладання правил безпечної поведінки на дорозі та основ надання домедичної допомоги серед школярів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ