Новини

15 Лип

З Днем української державності!

Історія нашої країни переплетена тисячолітніми етапами становлення та утвердження Української Державності. З давніх давен наш народ прагнув самостійності, свободи, прав та волі вирішувати своє майбутнє.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

4 Лип

З Днем національної поліції України!

Сьогодні, як ніколи, українці знають і відчувають, що таке необхідність жити в безпеці та порядку. Щодня кожен з нас розуміє яку клопітку та важливу місію для народу та країни виконують поліцейські.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

28 Чер

З Днем Конституції, українці!

З Днем Конституції, українці! Найбільша цінність для кожного з нас і для держави загалом – це людина, її життя та свободи.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

24 Чер

ВЧИТЕЛІ СТОЛИЧНОЇ ШКОЛИ №155 ПІДВИЩИЛИ КВАЛІФІКАЦІЮ У МЕЖАХ НАДАННЯ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Освітяни столичної школи №155 в рамках навчання та підвищення кваліфікації педагогічних працівників програми «Знаємо та діємо» пройшли теоретичний курс з домедичної допомоги та правил безпечного поводження на дорозі.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

15 Тра

У рамках національного проекту «Безпечна країна» відбувся тренінг «Знаємо та Діємо» для дітей столичної школи №155.

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» за підтримки Міністерства освіти і науки України та ДП «Український науково-дослідницький інститут медицини транспорту» МОЗ України, за активної участі партнерів

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

5 Тра

З ВЕЛИКОДНЕМ, ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ!

З Великоднем, шановні співвітчизники! … І знову ми йдемо до храму з невмирущою вірою: Христос Воскрес! Воістину Воскрес! І знову буяє весна та дарує втіху серцю: добро обов’язково переможе!

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ