Про Фонд

МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ ВНАСЛІДОК ДТП» більше 15 років працює у сфері безпеки дорожнього руху в Україні, зокрема над попередженням дорожньо-транспортної аварійності та численних людських втрат на дорогах. Ми найбільша в Україні недержавна організація, що опікується даною проблемою.

Нашою основною МЕТОЮ є організація різноманітних проєктів та заходів з популяризації важливості дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах серед громадськості, а також допомога тим, хто постраждав в дорожньо-транспортних пригодах.

Спираючись на кращий світовий досвід, принципи Генасамблеї ООН та Всесвітньої організації охорони здоров’я із безпеки дорожнього руху, ми тісно співпрацюємо з цілою низкою державних та недержавних структур в Україні та за кордоном, зацікавленою громадськістю та бізнесом. У числі наших постійних і надійних партнерів є Міністерство освіти і науки України, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури, Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Державна служба України з безпеки на транспорті, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоров’я України, Донецький державний університет внутрішніх справ України, компанії ТОВ «Єврокар», ТОВ «3М Україна», ТОВ «КОМПАНІЯ «БІКО», ТОВ «КВІНТО ПЛЮС» та інші. Фонд долучається до впровадження державної політики та реалізує власні проекти з підвищення безпеки на дорогах. Є постійним співорганізатором проведення загальнонаціональних Тижнів безпеки дорожнього руху.

Значну частину просвітницької діяльності ми спрямовуємо на підростаюче покоління, адже вони є запорукою нашого безпечного майбутнього:

Ми популяризуємо:

 • дотримання водіями правил дорожнього руху та безпечного водіння;
 • користування в авто ременями безпеки та дитячими автокріслами, шоломами під  час їзди на велосипедах, байках, персональному електротранспорті;
 • відмови від користування гаджетами та вживання алкоголю за кермом;
 • дотримання пішоходами правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах;
 • використання світлоповертальних елементів в темний час доби;
 • освоєння навичок з надання домедичної допомоги, у т.ч. внаслідок дорожніх аварій;
 • розвиток благодійного донорського руху «Здай кров – врятуй життя» для допомоги потерпілим в ДТП.

Усі ми знаємо, що в основі більшості нещасних випадків на дорозі лежить людський фактор, тож метою усіх наших проєктів та заходів є широка інформаційно-роз’яснювальна, просвітницька та навчальна робота з усіма категоріями учасників дорожнього руху. Ми проводимо:

 •  загальнонаціональні єдині уроки з безпеки дорожнього руху у закладах освіти;
 • тематичні навчально-виховні заходи вихідного дня «Safety Weekend»;
 • тренінги з надання домедичної допомоги для дітей та молоді;
 • щорічні всеукраїнські молодіжні конкурси фото-та відеоробіт.

З метою реалізації наших цілей та об’єднання активних соціально відповідальних громадян Фондом запущений масштабний національний проєкт «Безпечна країна», який підтримали десятки відомств та організацій по всій країні, долучилися сотні бажаючих. Створено тематичний YouTube-канал «Безпечна країна», діє окрема спільнота у соціальних мережах. Це ті, кому небайдужа безпека на дорогах, а ще – безпека в екології, освіті, соціумі, захисті країни. Бо кожен з нас на своєму місці робить маленькі кроки, щоб сформувати здорове й безпечне сьогодні, надійне і безпечне завтра.

Ми:

 • постійно розвиваємося та вдосконалюємося;
 • покращуємо можливості для підтримки та допомоги потерпілим в ДТП;
 • розвиваємо нові проекти та заходи.

Ми відкриті до партнерства та співпраці, до нових творчих ідей.

Запрошуємо до нашої команди!

ДАВАЙТЕ ЗРОБИМО НАШУ КРАЇНУ БЕЗПЕЧНОЮ РАЗОМ!