INTERNATIONAL CHARITABLE FOUNDATION
«ASSISTANCE TO VICTIMS OF ROAD ACCIDENTS»
(068) 466 43 82 (044) 466 43 81 Ukraine, Kyiv, st. Velyka Vasylkivska 55-G, office 100 E-mail: fond@dopomogadtp.com
(Українська) З 21 по 27 жовтня відкрито он-лайн голосування за фото- та відеороботи Всеукраїнського конкурсу національного проекту «Безпечна країна»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в незалежному он-лайн голосуванні за фото- та відеороботи з тем безпеки дорожнього руху та протидії дитячому булінгу, що надійшли на Всеукраїнський конкурс національного проекту «Безпечна країна».

 

Переходьте у розділ КОНКУРС на нашому сайті, обирайте тему та ставте лайки кращим роботам, що, на вашу думку, найбільш повно та влучно відповідають тематиці конкурсу.

 

Автори найкращих робіт за кількістю голосів будуть відзначені призами глядацьких симпатій. Їх прізвища ми дізнаємося під час урочистого нагородження переможців у листопаді цього року.

 

Незалежне он-лайн голосування за роботи конкурсу триватиме з 21 по 27 жовтня 2019 року.

 

Зверніть увагу! Голосування здійснюється одноразово з однієї IP-адреси, повторні спроби будуть заблоковані системою.

 

А ми нагадаємо, Всеукраїнський конкурс соціальних фото- та відеоробіт в рамках національного проекту «Безпечна країна» був проведений серед дітей та юнацтва протягом травня-жовтня цього року. Дитячі роботи покликані привернути увагу суспільства, молоді та педагогічних працівників до проблеми насильства (булінгу) у закладах освіти, дитячого травматизму і смертності внаслідок дорожньо-транспортних пригод та протидії цим явищам.

 

Конкурс ініційований Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» спільно з Міністерством освіти і науки України, за підтримки Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України та Моторного транспортного страхового бюро України.

 

Організатори висловлюють вдячність усім, хто взяв участь у конкурсі, проявив свою творчість, креативність та неординарність у висвітленні заявлених тем.

 

Усього на конкурс надійшло більше тисячі робіт, наразі над ними розпочинає роботу експертне журі. Урочисте нагородження переможців відбудеться 12 листопада 2019 року у Києві в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.