Знаємо та діємо!

Шановні освітяни!

Згідно із Типовою програмою підвищення кваліфікації для вчителів, директорів та заступників директорів, педагогів-організаторів, соціальних педагогів, практичних психологів закладів загальної середньої освіти «Знаємо та діємо» за напрямком «Організація діяльності педагогічних працівників з питань надання домедичної допомоги та безпечного поводження на дорозі», визначеної  Наказом Міністерства освіти і науки України № 64 від 21 січня 2022 р., пропонуємо Вам пройти навчання та отримати відповідні Сертифікати.

 

«Курс організації діяльності педагогічних працівників з питань надання домедичної допомоги та безпечного поводження на дорозі» (30 годин, 1 кредит ЄКТС) розроблено МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з ВП КМФ ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України. Навчання можна пройти в дистанційному форматі після реєстрації на онлайн-платформі «ЗНАЄМО ТА ДІЄМО» (https://bls.dpmedtrans.com).

 

Благодійний внесок за проходження Курсу та отримання Сертифікату становить 100 гривень.

Оплата за реквізитами:

Отримувач: МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП»

ЄДРПОУ 35727825

Поточний рахунок: UA593052990000026003036210013

 

Увага! Під час оплати обов’язково вказати ПІБ, контактний телефон та електронну адресу для зворотного зв’язку.

 

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (Завантажити).

*Залучені благодійні кошти Фонд витрачає на реалізацію проєктів, метою яких є популяризація дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах серед населення. З проєктами Фонду можна ознайомитися у розділі Проєкти.

Будемо раді співпраці!