11-17 листопада 2019 року в Україні відбудеться Тиждень безпеки дорожнього руху: запрошуємо до участі та співпраці!

З 11 по 17 листопада 2019 року в Україні відбудеться ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху. Нагадаємо, перший пройшов у травні цього року – тоді Україна долучилася до 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху у світі. Метою Тижнів є привернення уваги суспільства до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, напрацювання новітніх державних ініціатив заради зменшення дорожньо-транспортного травматизму, виховання дорожньої культури серед населення країни.

 

Міжнародний благодійний фонд пропонує до ознайомлення Загальний план Тижня безпеки дорожнього руху 11-17 листопада 2019 року та запрошує до активної співпраці та участі у заходах Тижня представників громадськості, що опікуються безпекою дорожнього руху, зацікавлені відомства та організації, усіх небайдужих громадян.

 

Звертаємо увагу! 11-12 листопада в рамках Тижня відбудеться Міжнародний конгрес з безпеки на транспорті, на який запрошені міжнародні експерти, представники законодавчих та виконавчих органів влади, державних та комерційних структур, вітчизняних та іноземних компаній, громадських організацій для обговорення кращого світового досвіду у цій сфері та можливостей його впровадження на теренах України. Зареєструватися на Міжнародний конгрес з безпеки на транспорті можна до 06 листопада 2019 року.

 

Також в рамках тижня заплановані круглий стіл з основних аспектів медицини транспорту та страхування, всеукраїнська благодійна акція «Здай кров – врятуй життя», єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху, урочисте нагородження переможців всеукраїнського конкурсу фото-та відеоробіт «Безпечна країна», низка інших державних та соціальних заходів, профілактичних акцій.

 

З питань участі та співпраці, за довідковою та організаційною інформацією звертатися за тел. (067) 466-43-33, (044) 466-43-46.

З питань акредитації на заходи засобів масової інформації звертатися за тел. (050) 230-05-20, (068) 500-74-37, Віталій Новак.