21 вересня – Міжнародний день миру

Cьогодні в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Наразі для нашої країни питання миру має особливе значення.

Це слово об’єднує бажання мільйонів людей, які через війну опинилися в різних куточках світу, але продовжують працювати на різних фронтах задля скорішої Перемоги нашої країни.

 

Крок за кроком продовжує свою діяльність для майбутнього нашої держави й Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП». Сьогодні ми працюємо над реалізацією проєктів та заходів з популяризації правил дорожнього руху, носіння світлоповертальних елементів в темний час доби та безпечної поведінки на дорогах серед громадськості.

 

Так, в рамках масштабного національного проєкту «Безпечна країна» ми й надалі проводимо уроки з безпеки дорожнього руху у закладах освіти, тематичні навчально-виховні заходи, тренінги з надання домедичної допомоги для дітей та молоді.

 

Традиційно цього року Міжнародний Благодійний Фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з Міністерством освіти і науки України та Моторним (транспортним) страховим бюро України, за участю Департаменту патрульної поліції України, Комітету Верховної ради з питань транспорту та інфраструктури, Донецького державного університету внутрішніх справ, інших профільних міністерств, відомств та бізнес-структур проводить в Україні всеукраїнський молодіжний конкурс фото-та відео робіт «Безпечна країна».

 

Молодь може долучитися до V ювілейного конкурсу, надіславши власні фото- та відео роботи організаторам до 21 жовтня. Переможців нагородять цінними призами у листопаді, а їх роботи стануть базою для формування соціальної реклами в українських ЗМІ.

 

Робимо все, аби покращити безпекову ситуацію на дорогах та навчити наших громадян простим правилам домедичної допомоги, які рятують життя.

 

Віримо, що зовсім скоро ми обов’язково прокинемося у мирній країні!