«Безпечно зі ŠKODA»: працівники Міжнародного благодійного фонду та дилерських центрів провели соціальні активності для батьків та дітей

Тематичний фільм, тренінг з надання домедичної допомоги, розіграші, конкурси, подарунки та смаколики – таким виявився вихідний для відвідувачів дилерських центрів «ŠKODA»,  де сьогодні в рамках Тижня безпеки дорожнього руху відбулися пізнавально-розважальні активності, присвячені безпеці на дорозі.

 

На фото нижче – львівський автосалон, куди разом з батьками запросили учнів Жовківського центру творчості. Увага майбутніх водіїв зосереджена на правилах безпечної поведінки на дорозі та здобутті навичок домедичної допомоги. Тренінг для дітей провели регіональні представники Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» Орися та Ігор Засадні. А потім усі разом переглянули та обговорили розроблений Фондом фільм про безпеку дорожнього руху.

 

«Метою нашої щорічної акції є важлива соціально-просвітницька робота, покликана підвищити рівень обізнаності всіх учасників руху на дорогах. Родинний формат, який ми обрали для таких заходів, а тим більше локація, завдячуючи магазинам ŠKODA,  –  це в першу чергу враження, завдяки яким правила безпеки на дорозі запам’ятовуються і дотримуються з легкістю», – відзначила директор МБФ Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» Інна Оліфіренко.

 

Міжнародний благодійний фонд щиро дякує ТОВ «Єврокар», офіційному дистриб’ютору автомобілів ŠKODA в Україні, за проведену акцію та постійну підтримку заходів Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.