Бути добру: Фонд долучився до підтримки тимчасово переселених та постраждалих від війни громадян

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» в Україні висловлює подяку Міжнародному конгресу співдружності народів світу, Благодійному Фонду «Хесед Хана» (Ізраїль), Гуманітарній асоціації «Unis pour LUkraine 56» (Франція), а також нашим партнерам у м. Кривий Ріг – Донецькому державному університету внутрішніх справ України,  ветеранській спільноті Саксаганського р-ну міста, Громадській спілці «Кривий Ріг – рідне місто», настоятелям храмів криворізької єпархії та іншим за вагомий внесок в організації гуманітарної допомоги та підтримки тимчасово переселених з окупованих територій громадян.

Так, з часу повномасштабного воєнного вторгнення російської федерації в Україну спільними зусиллями було організовано передачу з-за кордону гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів, дитячого харчування, медпрепаратів, одягу, миючих та дезінфекційних засобів тощо для більш як 60 тис. переселенців, тимчасово розміщених у містах Кривий Ріг, Кропивницький, Черкаси, Київ та ін. У рамках національного проєкту «Безпечна країна» за ініціативи Фонду здійснювалися заходи із організації корисного дозвілля для дітей та осіб похилого віку, допомоги в евакуації за кордон жінок з дітьми.

Фонд продовжує тісну співпрацю з означеними організаціями, а також налагоджує нові міжнародні контакти, аби мати спроможність закривати ще більше найгостріших потреб наших співвітчизників, що постраждали від рук агресора. Сьогодні ми як ніколи раніше маємо допомагати один одному, триматися разом та спільно долати труднощі. 

Разом переможемо! Віримо в це!