ДЕКЛАРАЦІЯ ЛІДЕРА НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУ «БЕЗПЕЧНА КРАЇНА»

Безпека є однією з найважливіших потреб людини. Ми хочемо почувати себе безпечно в Україні, щоб наші діти не шукали іншої долі по світах, а наші батьки мали безжурну старість, можливості для якісного лікування й спокійного проживання у своєму помешканні.

 

Ми хочемо бачити країну комфортною, з сучасною медициною, якісним харчуванням, здоровою екологією, безпечним освітнім середовищем і транспортом, включно із вулицями та дорогами, що не вбивають та не калічать громадян.

 

На жаль, за результатами багаторічної роботи державної влади у сфері захисту та забезпечення прав громадян ситуація в найважливіших сферах життєдіяльності виглядає вкрай дестабілізованою, кризовою і такою, що порушує безпекове середовище громадян, обумовлюючи внутрішній виклик національній безпеці України.

 

Виклик загострюється недосконалістю правового регулювання суспільних відносин, невдалим копіюванням досвіду інших країн, неефективністю контролю за додержанням законів, уповільненим реагуванням законодавцем на конфліктні загострення та кризові явища у найважливіших сферах життєдіяльності.

 

Часу на зволікання немає. Україна потребує змін, які залежать від кожного з нас! Давайте зробимо це разом! Небайдужість рухає світ!

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «БЕЗПЕЧНА КРАЇНА»

Приєднуючись до Проекту, обираю свій напрямок!

 

Підтримую пильність уваги до безпеки дорожнього руху, бо саме у цій сфері маємо надзвичайну ситуацію. За роки незалежності у “дорожніх війнах” загинуло понад 180 тисяч і травмовано майже 1,3 млн громадян. Серед них є чиїсь діти або батьки, онуки чи бабусі з дідусями, брати і сестри, чоловіки і дружини.

 

Підтримую протидію булінгу (цькуванню) заради захисту прав дітей та осіб, які працюють у закладах освіти. За статистикою, з булінгом в Україні стикалися майже 67 % дітей.

 

Приниження в шкільні роки залишає глибокий слід на все подальше життя людини, спричиняючи  психоемоційні проблеми. Булінг так чи інакше впливає на всіх, хто бере в ньому участь або спостерігає за його проявами. Деструктивними наслідками цього явища може бути неспроможність до повноцінних стосунків з іншими людьми, до виховання власних дітей.

 

Бути лідером – це мій вибір! Хочу жити в безпеці і спонукати до цього інших!

 

Лідерство полягає не лише в особистому прикладі та впливанні на поведінку тих, хто поруч, але й у громадянській позиції, через вплив на дії та рішення посадових осіб органів влади – від голови об’єднаної громади до Президента, від поліцейського до міністра, а також депутатів Верховної Ради, які формують безпековість нашого середовища.

 

Заради сприяння:

  • наданню питанням підвищення безпеки дорожнього руху та протидії булінгу пріоритетного характеру в порядку денному органів влади;
  • забезпеченню виконання законів, які регламентують дорожній рух та протидію булінгу;
  • напрацюванню більш сучасного законодавства у цих сферах;
  • збільшенню фінансових інвестиції у підвищення дорожньої безпеки; створенню якісної дорожньої інфраструктури;
  • безпековості транспортних засобів;
  • пропаганді законослухняної поведінки учасників дорожнього руху, дітей та осіб, які працюють у закладах освіти.

Я ГОТОВИЙ СТАТИ ЛІДЕРОМ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОЕКТУ!

Підписуючи цю Декларацію, висловлюю готовність до об’єднання заради безпечної країни!

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]