Дякуємо усім, хто долучився до Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України та Моторним (транспортним) страховим бюро України щиро дякують усім міністерствам, відомствам, структурам, органам управління на місцях, представникам громадськості та ЗМІ, зацікавленим організаціям та підприємствам, а також просто небайдужим громадянам, хто долучився до участі у Всеукраїнському тижні безпеки дорожнього руху 09-15 листопада 2020 року.

У зв’язку з карантином більшість заходів Тижня відбулися дистанційно. Проте все ж нам вдалося донести багато важливої і актуальної інформації до фахівців онлайн в рамках ІІ Міжнародного конгресу з безпеки на транспорті, а також під час ХV Міжнародної науково-практичної конференції «Транспортна безпека: правові та організаційні аспекти»; зібрати впродовж тижня понад 1000 літрів крові та її компонентів для лікування постраждалих в ДТП за рахунок щорічної благодійної донорської акції «Здай кров – врятуй життя»; залучити більше 20 тис. навчальних закладів по всій країні до проведення Єдиного національного онлайн-уроку з безпеки дорожнього руху та інших заходів, пов’язаних з безпекою дітей на дорозі; провести широку роз’яснювальну роботу серед водіїв та пішоходів щодо неухильного дотримання правил дорожнього руху.

Окрему вдячність хочеться висловити учасникам ІІІ Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна», який проходив протягом травня-листопада цього року та підсумки якого підвели в рамках Тижня, усім співорганізаторам та партнерам, які підтримали конкурс та допомогли у  підготовці подарунків переможцям, – Моторному (транспортному) страховому бюро України, Міністерству інфраструктури України, Державній службі України з безпеки на транспорті, Міністерству освіти і науки України спільно з Міжнародним фондом «Lumos», ТОВ «Єврокар», ТОВ «ШАЙНІ-Україна», компанії «БІКО» та іншим.

Окрему подяку за підтримку проведення Тижня безпеки дорожнього руху висловлюємо Комітету з питань транспорту та інфраструктури Верховної Ради України.

Нагадаємо, уся інформація стосовно Тижня БДР міститься на сторінці «Безпечна країна» в YouTube-каналі http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна, сторінці Тижня БДР в мережі Фейсбук https://www.facebook.com/tbdrua, офіційних сайтах  https://dopomogadtp.com/ua та  https://medtransvp.com.uа