Для юних пацієнтів лікарні «Охматдит» відбувся навчальний тренінг з безпеки життєдіяльності

Прості правила рятують життя. Цим правилам вчилися юні пацієнти дитячої лікарні «Охматдит», де в рамках національного проєкту Безпечна країна відбувся навчальний тренінг «Знаємо та діємо».

Організували пізнавальний захід для дітей, які наразі проходять лікування та реабілітацію у лікарні, Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з Державною установою освітнього центру «Школа Супергероїв» у НДСЛ «Охматдит» МОЗ України.

 

Інструктори Фонду спільно з Патрульною поліцією міста Києва та рятувальниками управління ДСНС України у м. Києві розгорнули декілька локацій, де діти в інтерактивній формі могли познайомитися з правилами домедичної допомоги, безпечного поводження на дорозі та використання світлоповертальних елементів в темний час доби, а також правилами мінної та пожежної безпеки.

Навчальний тренінг для дітей – один із заходів, які відбулися в Україні в рамках 7 Голобального тижня безпеки дорожнього руху.

Дякуємо ДУ «Школа Супергероїв» за співпрацю та спільну організацію заходу. Крок за кроком робимо нашу країну безпечною разом!