До уваги представників ЗМІ! 17 січня 2019 року відбудеться урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху»

17 січня 2019 року відбудеться урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху». Конкурс тривав з травня по листопад минулого року у рамках Тижнів безпеки дорожнього руху та пройшов за ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим при ДТП», під егідою Міністерства освіти України та за підтримки ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Моторного (транспортного) страхового бюро України. Організатори отримали 675 фото- та відеоробіт з усієї України. У фінал конкурсу вийшло 15 фіналістів (6 фото- та 9 відеоробіт), головних призерів з-поміж яких буде оголошено під час нагородження. Переможців відзначать дипломами та цінними подарунками, також їхні роботи будуть використані як соціальна реклама безпеки на дорогах. У заході братимуть участь:
  • Богдан Матківський, народний депутат, секретар Комітету з питань економічної політики України;
  • Ігор Діденко, народний депутат України, Голова підкомітету з питань безпеки автодорожнього руху Комітету ВР України з питань транспорту;
  • Михайло Ноняк, Голова Державної служби України з безпеки на транспорті;
  • Олексій Білошицький, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України;
  • Володимир Шевченко, Генеральний директор Моторного (страхового) бюро України;
  • Алла Шлапак, депутат Київської міської ради;
  • інші.
Місце проведення: Київ, готель «Козацький», вул. Михайлівська, 1/3. Початок заходу об 11.00 год. Реєстрація журналістів на місці події розпочнеться о 10.30 год. Попередня акредитація ЗМІ за тел. 067-98-432-91, 067-466-67-89. Фото- та відеороботи можна переглянути на сайті МБФ «Допомоги постраждалим при ДТП»: