До уваги ЗМІ! 12 листопада 2020 р. в НДСЛ «Охматдит» відбудеться благодійна акція зі здачі крові для постраждалих в ДТП дітей

12 листопада 2020 р. з 9 до 11 год. у Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» (м. Київ, вул. В. Чорновола, 28/1) в рамках Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху відбудеться здача крові для використання в лікуванні дітей, постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах. Всеукраїнська донорська акція «Здай кров врятуй життя» є щорічною і проходить за ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».

 

Здати кров для постраждалих дітей зможуть всі охочі. Постійними і надійними партнерами Фонду у цій акції є представники Національної поліції, Державної служби України з безпеки на транспорті та Служби судової охорони, які охоче відгукуються на добру справу.

 

Наголосимо, що цього тижня здають кров для постраждалих в ДТП не лише в Охматдиті, але і в інших центрах переливання крові по всій країні. Долучитися до акції зможе кожен бажаючий, звичайно ж за медичними показами та з дотриманням заходів безпеки, і з поміткою «Для постраждалих в ДТП».

 

Запрошуємо представників ЗМІ привернути увагу до надзвичайної важливості цієї акції, адже, враховуючи складну ситуацію на дорогах, кров для постраждалих у ДТП потрібна чи не щодня. Щороку на дорогах країни травмується понад 20 тис. осіб, третина з них – діти.

 

Реєстрація журналістів на місці події.

 

Додаткова інформація за тел. 067-98-432-91, Валентина Місяць.