До уваги ЗМІ! 19 серпня у МДЦ «Артек» відбудеться тренінг-змагання з безпеки життєдіяльності «SAFETY WEEKEND»

Моя країна безпечна: з нагоди 30-ї річниці Незалежності України та в рамках національного проєкту «Безпечна країна» у міжнародному дитячому таборі «Артек» (м. Київ, Пуща Водиця) відбудеться навчально-виховний тренінг-змагання з безпеки життєдіяльності «SAFETY WEEKEND».

 

Метою заходу є формування та відпрацювання серед юних українців знань та навичок з основ безпечної поведінки: на вулицях і дорогах, у т.ч з використанням світлоповертальних елементів; у разі надзвичайних ситуацій; надання домедичної допомоги постраждалим; протидії булінгу, кібербулінгу та іншим видам насильства серед однолітків; захисту навколишнього середовища  та природних ресурсів. Захід буде спрямований на виховання серед підростаючого покоління прагнення жити в безпечній країні, захищати себе та інших, робити свою країну безпечною для життя.

 

Організатори «SAFETY WEEKEND» – МОН України та Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», із залученням підрозділів патрульної та ювенальної поліції у м. Києві, головного управління ДСНС у м. Києві, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, ТОВ «КОМПАНІЇ «БІКО», ГО «Соціальна справедливість «Совість», ПАТ «Страхова компанія «ТАС», за підтримки Моторного (транспортного) страхового бюро України та ТОВ ТМ «Рудь».

 

У ході змагання команди артеківців матимуть змогу пройти сім тематичних навчальних локацій, виконати усі завдання інструкторів та поборотися за кубки переможців. Вони представлять своє бачення, якою ж має бути безпечна країна, у якій вони живуть.

 

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до висвітлення заходу!

 

Місце проведення:м. Київ, Пуща Водиця, 14-та лінія, на території головного корпусу.

 

Час проведення: 09.15 – 13.00 год.

 

Акредитація ЗМІ обов’язкова та триває до 16.00 год. 18 серпня 2021 р. (ПІБ журналіста, оператора, контакти, номер авто) за тел. 067-98-432-91, 068-466-43-82.