До уваги ЗМІ!

20 травня 2021 року в НДСЛ «Охматдит» відбудеться благодійна акція зі здачі крові для постраждалих в ДТП дітей «Здай кров – врятуй життя»

20 травня з 9 до 11 год. у Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» у рамках Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху відбудеться здача крові для використання у лікуванні дітей, постраждалих у дорожньо-транспортних пригодах. Всеукраїнська донорська акція «Здай кров врятуй життя» є щорічною і проходить за ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».

 

Постійними і надійними партнерами Фонду у цій акції є представники Національної поліції, Державної служби України з безпеки на транспорті та Служби судової охорони, які охоче відгукуються на добру справу.

 

Нагадуємо, що цього тижня здають кров для постраждалих в ДТП і в інших центрах переливання крові по всій країні. Долучитися до акції зможе кожен бажаючий, звичайно ж за медичними показами та з дотриманням заходів безпеки.

 

Адреса: м. Київ, вул. В. Чорновола, 28/1 (вхід з боку вул. Г. Андрющенка).

 

Реєстрація журналістів на місці події.

 

Додаткова інформація за телефоном: 067-98-432-91 Валентина Місяць, +38 067 657 27 25 Інна Оліфіренко.

 

Запрошуємо представників ЗМІ привернути увагу до надзвичайної важливості цієї акції, адже, враховуючи складну ситуацію на дорогах, кров для постраждалих у ДТП потрібна чи не щодня. Щороку на дорогах країни травмується близько 30 тис. осіб, третина з них – діти.