Експертне журі VI Всеукраїнського конкурсу «Безпечна країна» розпочало оцінювання робіт

Над оцінюванням фото- та відеоробіт Всеукраїнського конкурсу «Безпечна країна» почало працювати експертне журі. До складу журі увійшли представники від низки державних та недержавних структур – партнерів національного проєкту «Безпечна країна».

До складу журі VI Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт увійшли представники Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, Міністерства освіти та науки України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Департаменту патрульної поліції, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Державної служби України з безпеки на транспорті, Донецького державного університету внутрішніх справ України та ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України.
 

Журі оцінюватиме роботи з урахуванням дотримання умов конкурсу та вимог до конкурсних робіт, визначених Положенням про конкурс.

Основними критеріями для визначення якості та призового потенціалу конкурсних робіт, що відповідають вимогам, залишаються:

  • відповідність меті та завданням конкурсу;
  • максимальне розкриття тематики конкурсу;
  • якість відео та фото;
  • рівень художнього виконання;
  • оригінальність та майстерність роботи;
  • індивідуальність і креативність;
  • відповідність назви сюжетно-композиційному змісту роботи.

У цьому році переможці найкращих фото- та відеоробіт з присвоєнням першого, другого та третього місць будуть обрані у номінаціях за такими темами:

 

  • Молодь за безпеку дорожнього руху;
  • Безпека життєдіяльності знаємо та діємо
  • Моя безпечна країна: майбутнє (вільна інтерпретація власного бачення безпеки своєї країни та її майбутнього) – лише І місце, спецприз.

 

 

 

Окремою номінацією, як і щороку, є «Переможець незалежного онлайн-голосування» – це роботи, які зберуть найбільшу кількість глядацьких вподобань по кожній з означених вище тем за період проведення голосування – з 16 по 22 жовтня 2023 р. Нагадаємо, результати онлайн-голосування можуть збігтися із висновками журі, але не впливають на прийняття ними рішення стосовно переможців.

Оприлюднення підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться в онлайн-форматі в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.  

Підсумки Всеукраїнського конкурсу фото- та відео робіт «Безпечна країна» будуть оголошені дистанційно під час Тижня безпеки дорожнього руху, що пройде в Україні 13-19 листопада 2023 року.

Онлайн-трансляцію заходу можна буде переглянути на Youtube-каналі «Безпечна країна» (дату та час трансляції буде повідомлено додатково). Рекомендуємо вже сьогодні підписатися на канал та натиснути дзвіночок, щоб вчасно отримати сповіщення про початок заходу.

Оперативно про новини конкурсу дізнавайтеся на сторінці Фонду у Facebook.