Фонд: дякуємо усім, хто долучився до Тижня безпеки дорожнього руху

12-17 травня в Україні пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, у зв’язку з карантином вперше більшість заходів – у дистанційному форматі. Основною його ціллю було привернути увагу до проблеми аварійності на українських дорогах, нагадати водіям, пішоходам та іншим учасникам дорожнього руху про дотримання ПДР та безпечної поведінки на дорозі.

 

Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху щорічно проходить за сприяння Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури, Кабінету міністрів України, у співпраці з Міністерствами: інфраструктури, внутрішніх справ, охорони здоров’я, освіти і науки, Державною службою з безпеки на транспорті, Патрульною та Ювенальною поліцією, Моторним (транспортним) страховим бюро України, низкою громадських та бізнес-організацій, чия діяльність пов’язана з безпекою на транспорті.

 

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», в числі основних співорганізаторів Тижня безпеки дорожнього руху,  дякує усім, хто, попри карантин, зміг долучитися до проведення заходів.

 

Протягом цього Тижня близько десяти тисяч донорів по всій Україні долучилося до здачі крові для постраждалих в ДТП в рамках щорічної благодійної акції «Здай кров – врятуй життя», яка вже більше п’яти років проходить за ініціативи Фонду. Більшість серед них – представники Національної поліції України, Держслужби України з безпеки на транспорті, Служби судової охорони України, а також волонтери, пересічні громадяни. Щороку акція має на меті привернути увагу до проблеми травматизму і смертності на дорогах, особливо серед дітей, а тому допомога кожного для нас є дуже важливою.

 

Більше п’яти млн переглядів здобули в Інтернет-мережі онлайн-уроки для школярів з основних правил поведінки на дорозі та азів надання домедичної допомоги, підготовлені в рамках Тижня Міжнародним благодійним фондом спільно з Патрульною поліцією України. Нам приємно, що учні та вихованці багатьох навчальних закладів позитивно відгукнулися на ці відеоматеріали, а також активно підтримали проведення Тижня конкурсами малюнків, тематичними акціями, відеовідгуками тощо.

 

Вже не перший рік працюючи із соціально відповідальною активною молоддю, Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» у співпраці з Міністерством освіти і науки, Міністерством культури та інформаційної політики та Моторним транспортним страховим бюро України і у цьому році знову оголосив про початок щорічного конкурсу фото- та відеоробіт серед дітей та молоді в рамках національного проекту «Безпечна країна».  У цьому році конкурс виходить на міжнародний рівень, і ми очікуємо отримати ще більше робіт, які б пропагували дотримання безпечної поведінки в суспільстві. Для нас дуже важливою є та підтримка, яку висловили ініціативі проведення конкурсу наші вітчизняні та міжнародні партнери.

 

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» і поза межами Тижня продовжуватиме напрацьовувати заходи в межах реалізації національного проекту «Безпечна країна», а також інших проектах, метою яких є зниження травматизму та смертності на дорогах. Закликаємо долучатися до нашої команди тих, кому ця тема є небайдужою!

 

Сподіваємося, що ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху в листопаді пройде у звичному форматі. Попередньо його проведення заплановано на 09-15 листопада 2020 р.