Фонд посилює міжнародне співробітництво

На початку березня президент МБФ «Допомоги постраждалим внаслiдок ДТП» Юрій Чорний провів зустріч з президентом клубу ЮНЕСКО в місті Пірей (Греція) та Генеральним президентом та генеральним директором міжнародної організації International Art Action Іоаннісом Маронітісом.

 

Сторони обговорили перспективи співпраці, можливі партнерські проекти, зокрема, і в рамках нацпроекту «Безпечна країна». Результатом домовленостей став підписаний Меморандум про співробітництво та взаємодію.

 

Також за результатами перемовин президент МБФ «Допомоги постраждалим внаслiдок ДТП» Юрій Чорний був обраний Почесним членом клубу ЮНЕСКО та директором загального відділу та департаменту соціальної допомоги International Action Art. Тож перспективи діяльності Міжнародного благодійного фонду зростають.

 

Довідково

 

Клуби ЮНЕСКО – об’єднання людей по всьому світу, що пропагують ідеали та принципи, визначені статутом ЮНЕСКО.

 

International Art Action – міжнародна неприбуткова організація, заснована у 2010 році, метою якої є збереження, поширення та захист традиційної та сучасної культури, заохочення культурного розвитку, сприяння миру, дружбі та взаємній співпраці людей, які служать культурному розвитку своєї країни.