Хмельницькі студенти освоювали навички надання домедичної допомоги

Освітній проект з опанування навичок надання домедичної допомоги #I_can_HELP_you дібрався Хмельниччини. 16 квітня фахівці МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» провели тренінг для студентів Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

 

У ході заняття були пропрацьовані дії у разі найбільш розповсюджених нещасних випадків, що трапляються в побуті чи на виробництві: переломи, вивихи, ураження електричним струмом, потрапляння стороннього тіла до дихальних шляхів, утоплення, тощо, а також травмування у разі дорожньо-транспортних пригод. «Мета таких занять надважлива. Вчасне і правильне надання невідкладної медичної допомоги часом вартує людині не лише здоров’я, але й життя. За допомогою спеціальних манекенів та тренажерів наші фахівці навчають як діяти так, щоб дійсно допомогти, а не зашкодити», — розповів представник Фонду у Хмельницькій області Олексій Стрельбіцький.

 

Не приховували своїх вражень від заняття і студенти, які були досить активними. «Це дуже корисний захід. Про багато речей я особисто знав лише теоретично, але тепер у разі якоїсь екстремальної ситуації буду впевнений у собі і зможу допомогти», — зазначив студент коледжу Олег Савенко.

 

Усі учасники тренінгу отримали сертифікати про проходження відповідного навчання.

 

Проект #I_can_HELP_you, організований спільними зусиллями Міжнародного благодійного фонду та Управління ювенальної поліції, триває в Україні вже другий місяць. Практичним курсом з освоєння навичок надання домедичної допомоги постраждалим у разі ДТП та нещасних випадків заплановано охопити більше 2000 підлітків.