Конкурсні роботи нацпроекту «Безпечна країна» оцінить експертне журі

Прийом робіт на Всеукраїнський конкурс соціальних фото- та відеоробіт національного проекту «Безпечна країна» завершено. Віднині роботу над їх аналізом та оцінюванням розпочинає експертне журі, до складу якого увійдуть члени оргкомітету – МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та Міністерства освіти і науки, а також представники ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Моторного транспортного страхового бюро України, Міністерства інфраструктури України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Національної поліції України, департаментів патрульної та ювенальної поліції Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції України, НКЦ «АсМАП», компаній «КВІНТО-ПЛЮС», ШАЙНІ Україна», «Єврокар», «Рудь», представники експертного громадського та професійного медійного середовища.

 

Організатори конкурсу та члени журі висловлюють вдячність абсолютно усім, хто надіслав роботи, за проявлену творчість, креативність та небайдужість до таких важливих соціальних тем як булінг та безпека дорожнього руху. Розуміння дітьми цих проблем та прагнення їх вирішити є особливо цінним, а тому кожна робота, без сумніву, достойна похвали.

 

Звертаємо увагу учасників! Журі оцінюватиме роботи в першу чергу з урахуванням дотримання умов конкурсу та вимог до конкурсних робіт, визначених Положенням про конкурс. Відтак, роботи, виконані або надіслані з порушенням вимог (хронометражу, без супроводжуючої інформації чи заяви учасника) будуть оцінюватися поза конкурсом – лише в незалежному онлайн-голосуванні, переможці якого отримають лише призи глядацьких симпатій.

 

Основними критеріями для визначення якості та призового потенціалу конкурсних робіт, що відповідають вимогам, відповідно Положення, залишаються:

 • відповідність меті і завданням конкурсу;
 • максимальне розкриття тематики конкурсу;
 • якість відео та фото;
 • рівень художнього виконання;
 • оригінальність та майстерність роботи;
 • індивідуальність і креативність;
 • відповідність девізу сюжетно-композиційному змісту роботи.

Переможці найкращих фото- та відеоробіт з присвоєнням першого, другого та третього місць будуть обрані у таких номінаціях:

 • «Найкраща фоторобота з теми протидії булінгу (цькуванню) в закладах освіти»;
 • «Найкраща відеоробота з теми протидії булінгу (цькуванню) в закладах освіти»;
 • «Найкраща фоторобота з теми «Молодь за безпеку дорожнього руху»;
 • «Найкраща відеоробота з теми «Молодь за безпеку дорожнього руху».

Автори кращих фото- та відеоробіт, за версією журі, будуть відзначені грамотами та цінними подарунками. А найголовніше – їхні роботи мають шанс потрапити до телевізійних ефірів в якості соціальної реклами з протидії дитячому булінгу та дорожньо-транспортному травматизму на дорогах.

 

Також, нагадаємо, власну трійку переможців в номінації «Краща відеоробота з безпеки дорожнього руху» обере компанія «Єврокар» – офіційний постачальник автомобілів ŠKODA в Україні. Своїм фаворитам вони вже підготували неймовірно круті подарунки.

 

Окремо також виділена номінація «Переможець незалежного он-лайн голосування», що буде обраний за результатами найбільшої кількості лайків, набраних за його роботу в період проведення голосування – з 21 по 27 жовтня 2019 року. Тож у всіх бажаючих є ще час підтримати тих, хто, на їх думку, достойний перемоги. Зробити це, нагадаємо, можна на нашому сайті у розділі «Конкурс». Переможці незалежного он-лайн голосування будуть відзначені призами глядацьких симпатій.

 

Підведення підсумків конкурсу та урочисте нагородження переможців відбудеться 12 листопада 2019 року у Києві в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху.