Кращі фотороботи учасників Всеукраїнського конкурсу «Безпечна країна» стали частиною арт-виставки в Києві

30 кращих фоторобіт номінації «Молодь за безпеку дорожнього руху» Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт поповнили виставку «Військово-польовий арт», яка наразі проходить в Центрі культури та мистецтв МВС України.

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» передав Центру культури та мистецтв МВС України ТОП-30 кращих робіт номінації «Молодь за безпеку дорожнього руху» Всеукраїнського конкурсу «Безпечна країна».

 

Зокрема, йдеться про роботи, які популяризують дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі, а також носіння світлоповертальних елементів у темний час доби.

Наразі у Центрі реалізують авторський проєкт учасника бойових дій Павла  Ротара «Військово-польовий арт», метою якого є трансформування амуніції, військового обладнанння у предмети культурної цінності, перетворення їх у витвори мистецтва.

 

До військової тематики тепер додалася й тема дорожнього травматизму, яка, безсумнівно, є важливою частиною безпеки нашої країни. Тож відтепер відвідувачі виставки також зможуть ознайомитися із роботами учасників Всеукраїнського конкурсу, метою якого є привернення уваги  до основних складових безпеки життя, дотримання правил дорожнього руху та норм поведінки в суспільстві, а також виховання усвідомленої та соціальної відповідальної молоді.

 

Крок за кроком будуємо нашу Безпечну країну разом! 

Нагадаємо, наразі триває прийом фото- та відеоробіт на VІ Всеукраїнський конкурс серед дітей та молоді  «Безпечна країна». Конкурсанти можуть взяти участь у трьох номінаціях: 

  • Молодь за безпеку дорожнього руху 
  • Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо 
  • Моя безпечна країна: майбутнє 

Прийом робіт триватиме до  13 жовтня 2023 року.