Кращі відеоролики конкурсу «Будь помітним на дорозі» отримали статус соціальної реклами

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення визнала ряд кращих дитячих відеороликів, що здобули перемогу у всеукраїнському конкурсі з популяризації використання світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі, соціальною рекламою.

 

Ціллю відео було підкреслити важливість та закликати до носіння світлоповертальних елементів у темний час на дорозі, аби бути помітними для водіїв та зберегти собі життя. Сподіваємося, дитячий приклад надихне і Вас:

 

  • «Shine bright – світися яскраво» (хронометраж – 1 хв. 08 сек.) учнів 3В класу  Снятинського ліцею «Інтелект» Івано-Франківської області;
  • «Будь помітним на дорозі!» (хронометраж – 50 сек.)  учнів 3Д класу  Рівненської гуманітарної гімназії;
  • «Відбивати світло модно!» (хронометраж – 48 сек.) учнів 3Б класу Рівненської гуманітарної гімназії;
  • «Безпечна дорога додому» (хронометраж – 54 сек.) учнів Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавської області;
  • «Стань помітним» (хронометраж – 1 хв. 06 сек.) учнів 10 класу Прибужанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області;
  • «Той хто поспішає» (хронометраж – 1хв. 06 сек.) студентів Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Переглянути та завантажити відео можна на нашому сайті в розділі Соціальна реклама

 

Нагадаємо, Всеукраїнський конкурс відеоробіт «Будь помітним на дорозі» пройшов серед учнів та студентів у квітні – травні 2021 року за ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та за сприяння Міністерства освіти та науки України.