На Рівненщині відбулися навчання школярів з домедичної допомоги в рамках проекту #I_can_HELP_you

В рамках спільного проекту Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» та Управління ювенальної поліції України 10 квітня 2019 року у Рівному відбулися навчання для дітей зі шкіл № 10 та № 15 з надання домедичної допомоги. Захід спрямований на поглиблення знань та умінь сучасної молоді щодо надання вчасної домедичної допомоги постраждалим у разі надзвичайних ситуацій.

 

Навчання відбулося під керівництвом представника МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» у Рівненській області Олега Колбача. Курс практичних дій учням продемонстрував інструктор Олександр Пешко.

 

«Нашою метою було надати дітям базові знання з основ домедичної допомоги, якими б вони могли скористатися в житті. Ми, зокрема, пропрацювали порядок дій при кровотечах, різного роду травмах та пошкодженнях – кінцівок, голови, хребта. Вчилися накладати пов’язки, джгути, готувати потерпілого до транспортування, робити серцево-легеневу реанімацію»,– розповіли фахівці. За їх словами, ці знання є вкрай необхідними для кожної людини, а для молоді особливо. Проте потребують тривалого відпрацювання навичок. На їх переконання, такий проект дасть змогу зацікавити молодих людей, а також заохотити їх до подальшого навчання.

 

Навчальні курси в рамках проекту #I_can_HELP_you пройшли уже в шести регіонах країни. Усі учасники тренінгів отримали відповідні сертифікати.