Над роботами конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна» працює експертне журі

Над розглядом та оцінюванням фото- та відеоробіт всеукраїнського конкурсу «Безпечна країна» почало працювати повноважне експертне журі – це близько 20 представників від низки державних та недержавних структур – партнерів національного проекту «Безпечна країна». Це зокрема, – представники Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури, фахівці Міністерства освіти та науки України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Державної служби України з безпеки на транспорті, підрозділів патрульної та ювенальної поліції МВС України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, ТОВ «Єврокар», ТОВ «Шайні-Україна», ТОВ «КВІНТО-ПЛЮС», Донецького державного університету внутрішніх справ України, члени громадських спільнот та засобів масової інформації.

  Журі оцінюватиме роботи в першу чергу з урахуванням дотримання умов конкурсу та вимог до конкурсних робіт, визначених Положенням про конкурс.

  Основними критеріями для визначення якості та призового потенціалу конкурсних робіт, що відповідають вимогам, залишаються:
 • відповідність меті і завданням конкурсу;
 • максимальне розкриття тематики конкурсу;
 • якість відео та фото;
 • рівень художнього виконання;
 • оригінальність та майстерність роботи;
 • індивідуальність і креативність;
 • відповідність назви сюжетно-композиційному змісту роботи.
У цьому році переможці найкращих фото- та відеоробіт з присвоєнням першого, другого та третього місць будуть обрані у номінаціях за такими темами:
 1. «Молодь за безпеку дорожнього руху;
 2. «Популяризація носіння світлоповертальних елементів»;
 3. «Протидія булінгу (цькуванню) в закладах освіти»;
 4. «Безбарєрне освітнє середовище»;
 5. «Захист екології та природних ресурсів»;
 6. «Безпека життєдіяльності».
Окремою номінацією, як і щороку, є «Переможець незалежного онлайн-голосування» – це роботи, які зберуть найбільшу кількість глядацьких вподобань по кожній із означених вище тем за період проведення голосування –з 18 по 24 жовтня 2021р. Нагадаємо, результати онлайн-голосування можуть збігтися із висновками журі, але не впливають на прийняття ними рішення стосовно переможців.

  Оприлюднення підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться в онлайн-форматі 16 листопада 2021 р. в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.  Переглянути трансляцію можна буде на Youtube-каналі «Безпечна країна» http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна. Рекомендуємо учасникам та усім бажаючим заздалегідь підписатися на канал та натиснути на дзвіночок, аби вчасно отримувати сповіщення про захід. Час трансляції буде повідомлено додатково.