Над роботами конкурсу «Безпечна країна» розпочинає працювати експертне журі

З 19 жовтня 2020 р. над роботами всеукраїнського конкурсу соціальних фото- та відео робіт в рамках національного проекту «Безпечна країна» починає працювати повноважне експертне журі – це більше 20 представників від державних та недержавних структур – партнерів національного проекту «Безпечна країна». У їх числі – фахівці Міністерства освіти та науки України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Асоціації міжнародних перевізників України, ТОВ «Єврокар», ТОВ «Шайні-Україна», ТОВ «КВІНТО-ПЛЮС»  та інших, члени громадських спільнот та засобів масової інформації.

Звертаємо увагу учасників! Журі оцінюватиме роботи в першу чергу з урахуванням дотримання умов конкурсу та вимог до конкурсних робіт, визначених Положенням про конкурс. Відтак, роботи, виконані або надіслані з порушенням вимог (хронометражу, без супроводжуючої інформації чи заяви учасника) будуть оцінюватися тільки у незалежному онлайн-голосуванні, переможці якого отримають лише призи глядацьких симпатій.

Основними критеріями для визначення якості та призового потенціалу конкурсних робіт, що відповідають вимогам, залишаються:
 • відповідність меті і завданням конкурсу;
 • максимальне розкриття тематики конкурсу;
 • якість відео та фото;
 • рівень художнього виконання;
 • оригінальність та майстерність роботи;
 • індивідуальність і креативність;
 • відповідність девізу сюжетно-композиційному змісту роботи.
У цьому році переможці найкращих фото- та відеоробіт з присвоєнням першого, другого та третього місць будуть обрані у таких номінаціях:
 1. Краща фоторобота з теми «Молодь за безпеку дорожнього руху;
 2. Краща відеоробота з теми «Молодь за безпеку дорожнього руху;
 3. Краща фоторобота з теми протидії булінгу (цькуванню) в закладах освіти;
 4. Краща відеоробота з теми протидії булінгу (цькуванню) в закладах освіти;
 5. Краща відеоробота з теми «Інклюзія в освітніх закладах» (окрема спецномінація від Міністерства освіти та науки України);
 6. Краща студійна відеоробота.
Окремою номінацією, як і щороку, висунуто «Переможець незалежного онлайн-голосування» – це роботи, які зберуть найбільшу кількість глядацьких вподобань по кожній із означених вище тем за період проведення голосування – а це з 19 по 30 жовтня 2020р.

Нагадаємо у цьому році, через нестабільну епідситуацію в країні, нагородження переможців конкурсу відбудеться в онлайн-форматі. Переглянути трансляцію можна буде на нашому Youtube-каналі «Безпечна країна» http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна. Рекомендуємо учасникам та членам журі заздалегідь підписатися на канал та натиснути на дзвіночок, аби вчасно отримувати сповіщення. Дату та час трансляції буде повідомлено додатково.