Наші переможці: Фонд продовжує отримувати відгуки від призерів ІІІ Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна»

Міжнародний благодійний фонд продовжує отримувати відгуки від переможців ІІІ всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна», які отримали свої дипломи та подарунки. Нагадаємо, нагородження конкурсантів у цьому році відбулося онлайн, а тому призи до них були відправлені поштою.
Ще раз раді вітати з перемогою колектив учнів 7Б класу Харківської гімназії №13 – їх студійна аматорська робота «Ми сказали булінгу «НІ!» дозволила вибороти І місце у номінації «Студійна відеоробота» конкурсу. Діти дуже творче підійшли до висвітлення проблематики булінгу в школах, відобразивши широкий спектр проявів жорстокості та неприязні серед учнів, водночас показали прагнення долати страх, боротися з образами, знімати маски ворожби. Бо, виявляється, за кулаками та масками такі ж тендітні дитячі душі, що прагнуть бути почутими. Переглянути ролик харків’янців можна на YouTube-каналі «Безпечна країна»
Також вітаємо колектив львівської театральної студії Mandragora, студійна відеоробота якої «Бережи життя» була удостоєна окремим спецпризом від журі конкурсу. Діти підіймають у ролику тему безпеки життєдіяльності серед дітей. Життя – найдорожчий скарб, а тому його треба цінувати, берегти та піклуватися, – наголошують юні конкурсанти, закликаючи дотримуватися елементарних правил безпеки, – удома, на вулиці, на воді, з вогнем, в Інтернеті тощо. Переглянути відеоролик театральної студії Mandragora «Бережи життя» можна на YouTube-каналі «Безпечна країна» за посиланням.
Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» щиро дякує нашим постійним партнерам – ТОВ «ШАЙНІ-Україна», які долучилися до складу журі конкурсу та підготували згаданим переможцям чудові подарунки. Варто відзначити, що Шайні-Україна, провідний представник сувенірної та штемпельної продукції на ринку України, щороку долучається до конкурсу, аби спільно з Фондом пропагувати ідеї безпечної країни та підтримувати небайдужу творчу молодь.