Національний проект «Безпечна країна» – в школах!

У рамках Національного проекту «Безпечна країна» фахівці Міжнародного благодійного фонду активно працюють зі школярами. Спілкування має максимально практичне спрямування, тож тренінги викликають велику цікавість у дітей.

 

Так, фахівці Фонду детально обговорюють зі школярами правила поведінки на дорозі – на практичному прикладі подорожі зі школи додому. Учні мають можливість переглянути фільм «Небезпечна гра», після чого – детально розібрати помилки його героїв й зробити для себе висновки.

 

Ще одним з модулів тренінгу є знайомство з аспектами домедичної допомоги у разі надзвичайних ситуацій, зокрема, дітям розповідають, як правильно їм діяти, аби дотриматися принципу «не нашкодь» і головне не наражати на небезпеку своє життя.

 

Школярі також отримують детальну інформацію про конкурс фото- та відеоробіт Національного проекту «Безпечна країна» для дітей та юнацтва, який організований Міжнародним благодійним фондом у партнерстві з Міністерством освіти і науки, Міністерством інформаційної політики, Національною поліцією України та Моторним (транспортним) страховим бюро України та триватиме до 18 жовтня цього року.

 

І ще один не менш цікавий аспект спілкування фахівців Фонду зі школярами – дискусія про те, якою ж має бути безпечна країна, як це бачить молоде покоління. Думки та висновки дітей є у цьому контексті є не лише цікавими, але дають інформацію для роздумів дорослим.