Фонд долучився до науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану»

Президент Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» Юрій Чорний долучився до відкриття  всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану», що відбулася на базі Донецького державного університету внутрішніх справ України 27 травня 2022 р. в рамках проведення І етапу Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.

Участь у ній взяли понад сотня учасників – представників наукової спільноти, органів державної влади та місцевого самоврядування, міжнародних та громадських організацій, фахівці з транспортної безпеки, а також аспіранти (ад’юнкти) закладів вищої освіти.

У своєму виступі він відзначив важливість впровадження соціальних ініціатив для попередження дорожньо-транспортного травматизму серед громадян, подякував усім за залучення до загальнонаціональної акції зі здачі крові «Здай кров – врятуй життя», а також  анонсував початок щорічного, у цьому році 5-го, всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт серед дітей та молоді «Безпечна країна», метою якого є привернути увагу підростаючого покоління, педагогічних працівників, громадськості до основних складових безпеки життя, дотримання безпечних правил та норм поведінки в суспільстві, у т.ч. дотримання правил дорожнього руху.

Юрій Чорний поінформував, що конкурс вже стартував і триватиме до жовтня поточного року. Організатори приймають роботи за темами:

  • Молодь за безпеку дорожнього руху;
  • Безбар’єрне освітнє середовище;
  • Безпека життєдіяльності знаємо та діємо (практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, надання домедичної допомоги потерпілим);
  • Моя безпечна країна: майбутнє (вільна інтерпретація власного бачення безпеки своєї країни та її майбутнього). 

Долучитися до конкурсу та завантажити роботи можна на сайті Фонду у розділі КОНКУРС

У ході пленарного засідання онлайн-конференції були обговорені питання:

  • посилення заходів контролю за дотриманням ПДР та нелегальними пасажирськими перевезеннями на автомобільному транспорті;
  • нововведення сервісних центрів МВС для забезпечення безпеки дорожнього руху;
  • деякі юридичні аспекти у сфері безпеки на транспорті, зумовлені, воєнним станом;
  • громадські ініціативи з покращення безпеки руху під час війни.