Навчально-виховний захід-тренінг з безпеки життєдіяльності для дітей в рамках національного проєкту «Безпечна країна»

18 травня з 14.00 по 15.30 на базі НДСЛ «Охматдит» (м. Київ, вул. В.Чорновола, 28/1) відбудеться навчально-виховний захід-тренінг з безпеки життєдіяльності для дітей в рамках національного проєкту «Безпечна країна».

Організатори заходу: МБФ Допомоги постраждалим внаслідок ДТП та ДУ «Школа супергероїв» Кабінету Міністрів України за участю Патрульної поліції України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 

Мета – популяризація безпечних правил життя, зокрема умінь надання домедичної допомоги постраждалим при невідкладних станах і ДТП та вивчення правил безпечного поводження на дорозі, використання світлоповертальних елементів в темний час доби; дотримання правил поведінки в екстрених ситуаціях, зокрема мінної та пожежної безпеки; розвиток соціально активної відповідальної молоді.

 

Інструктори Фонду разом з поліцейськими та рятувальниками проведуть пізнавальний захід-тренінг для дітей освітнього центру ДУ «Школа супергероїв», які перебувають на лікуванні або реабілітації у Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит».

 

Довідково:

 

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» більше 10 років працює у сфері безпеки дорожнього руху в Україні. Основною метою Фонду є організація різноманітних проєктів та заходів з популяризації важливості дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах серед громадськості, а також допомога тим, хто постраждав в дорожньо-транспортних пригодах.

Фонд долучається до впровадження державної політики та реалізує власні проекти з підвищення безпеки на дорогах. Є постійним співорганізатором проведення загальнонаціональних Тижнів безпеки дорожнього руху.

Значну частину просвітницької діяльності ми спрямовуємо на підростаюче покоління, адже вони є запорукою нашого безпечного майбутнього.

Фонд реалізує низку проєктів для молоді:

  • загальнонаціональні єдині уроки з безпеки дорожнього руху у закладах освіти;
  • тематичні навчально-виховні заходи вихідного дня «Safety Weekend»;
  • тренінги з надання домедичної допомоги для дітей та молоді;
  • щорічні всеукраїнські молодіжні конкурси фото-та відеоробіт.

ДУ ««Школа супергероїв»

Школа Супергероїв — це мережа освітніх центрів у лікарнях. Основним завданням Школи є забезпечення освітніх послуг дітям офлайн, які перебувають на лікуванні або реабілітації в закладах охорони здоровʼя, в тому числі дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій, отримали поранення чи стали жертвами фізичного, сексуального або психологічного насильства, дітей, що мають тяжкі захворювання, у тому числі рак, чи потребують довготривалої реабілітаційні (зокрема, мають психічні захворювання та розлади поведінки тощо).

Станом на травень 2023 року в державній установі «Школа супергероїв» діють 11 освітніх центрів на базі дитячих лікарень у Києві, Житомирі, Дніпрі, Харкові, Львові, Хмельницькому, Миколаєві та Боярці (Київська область).

Акредитація представників засобів масової інформації  за тел. 068-466-43-82