Онлайн-голосування за фото- та відеороботи конкурсу «Безпечна країна» продовжено до 1 листопада

Дорогі учасники Всеукраїнського конкурсу «Безпечна країна»!

Маємо для Вас гарну новину. Онлайн-голосування за фото- та відеороботи цьогорічного конкурсу «Безпечна країна» 2022 продовжено до 1 листопада включно.

 

Нагадаємо, що проголосувати за роботи учасників на нашій конкурсній платформі  можуть усі охочі. Проте технічно віддати голос можна лише один раз з однієї IP-адреси.

 

Онлайн-голосування — це окрема номінація конкурсу, переможці якого (ті, хто отримав найбільшу кількість уподобайок по кожній темі) будуть відзначені грамотами та призами глядацьких симпатій.

 

За умовами конкурсу, онлайн-голосування стартувало 24 жовтня та мало б завершитися 30 жовтня, але у перший день, на жаль, стався технічний збій. Наразі система голосування працює, а щоб компенсувати втрачений час, оргкомітет конкурсу вирішив продовжити його терміни до 1 листопада включно.

 

Тому всі, хто намагався проголосувати у понеділок, отримав додатковий час, щоб перейти на платформу та віддати свій голос за фото чи відео, яке сподобалося найбільше.

 

Тому скоріше обирайте фаворита та ставте уподобайку.

Дякуємо за розуміння!

Нагадаємо, Всеукраїнський конкурс фото- та відео робіт «Безпечна країна», який традиційно проводить Міжнародний Благодійний Фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП»  спільно з Міністерством освіти і науки України та Моторним (транспортним) страховим бюро України, проходить вже вп’яте. Кожного року в конкурсі беруть участь тисячі школярів та студентів, творчі роботи яких популяризують знання правил дорожнього руху, носіння світоповертальних елементів, уміння надавати домедичну допомогу та інші актуальні теми.