Онлайн-урок з безпеки дорожнього руху: відеоматеріали для занять з дітьми

Щороку в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в усіх навчальних закладах країни проходить ініційований Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та підтриманий Міністерством освіти та науки України Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху. У різних школах та класах він проходить у найрізноманітніших цікавих форматах, аби ця важлива тема запам’яталася дітям надовго. Відсутність дітей за шкільними партами цієї весни спонукало фахівців Фонду та Патрульної поліції України підготувати невеликі пізнавальні відеоматеріали, які вчителі можуть використати для проведення такого уроку в онлайн режимі.

 

Цікавими вони будуть для школярів різного віку. Зокрема, для молодших рекомендується використати частину І уроку – про найвідоміші дорожні знаки та основні правила поведінки дітей на дорозі, якими діляться патрульні інспектори. А старшокласникам цікаво буде дізнатися або ж нагадати про етапи надання першої невідкладної допомоги у разі нещасного випадку чи ДТП, а також ознайомитися з технікою проведення серцево-легеневої реанімації, яку демонструють у ІІ частині уроку інструктори з домедичної допомоги Фонду.

 

«У рамках реалізації національного проекту «Безпечна країна», як правило, ми приходимо в класи та ділимось цими знаннями з дітьми, – коментує розробку відео директор Фонду Інна Оліфіренко. – Але карантин – не привід забувати про безпеку, особливо напередодні літніх канікул. Сподіваємося наші матеріали стануть в нагоді вчителям, а дітям – допоможуть ще раз нагадати, що безпечна поведінка – запорука збереження їх здоров’я та життя!

 

Частина І.

Про дорожні знаки та правила поводження дітей на дорозі, – Патрульна поліція України

 

Частина ІІ.

Про етапи надання домедичної допомоги та техніку проведення серцево-легеневої реанімації, – інструктори з домедичної допомоги МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП»