Переможці конкурсу «Безпечна країна» отримали свої дипломи і подарунки

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» продовжує отримувати численні відгуки від переможців ІV Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото-та відеоробіт «Безпечна країна», яким надійшли дипломи та подарунки. Як і в минулому році, через епідемічну ситуацію оприлюднення результатів конкурсу та нагородження відбулося онлайн, і всі призи конкурсантам були відправлені поштою.

 

Нагадаємо, із більш як тисячі робіт, що надійшли на конкурс, до фіналу вийшли 52 призові роботи від учнів та студентів з усієї України. Нам надзвичайно приємно, що діти та молодь країни з такою активністю вже декілька років поспіль долучаються до висвітлення важливих тем, пов’язаних з безпекою , – безпекою на вулицях і дорогах, безпекою у разі надзвичайних ситуацій, безпекою у закладах освіти, зокрема, протидії дитячому булінгу, екологічною безпекою тощо. Конкурсних робіт щороку стає більше, а наш конкурс відіграє вагому популяризаційну, виховну та навчально-розвивальну роль в освітньому середовищі у державі.

 

«Хочемо подякувати всій вашій команді за чудову організацію, за приємні враження та неймовірні подарунки від імені усіх талановитих дітей!!! Дякуємо суддям за добре і справедливе ставлення до всіх конкурсантів. Ніхто не залишився без уваги, навіть, якщо цього разу не переміг. Дякуємо за можливість взяти участь в такий нелегкий час для нашої держави, за можливість побачити, на кого можна рівнятися, ким надихатись та куди зростати. Дякуємо за урочисте і красиве нагородження! Нехай Бог дарує всім вам найкращі свої подарунки! Миру, злагоди, добра, любові у ваших родинах, повної чаші у ваших домівках та міцного здоров`я на многії літа! Щиро дякуємо організаторам, суддям, спонсорам та усім причетним! Ви зробили дітей України щасливішими!!!» – такий чудовий відгук надійшов із Замшанівського ліцею з Волині, вихованка гуртка «Фотоекологи» якого Іванна Старушик посіла друге місце у номінації «Молодь за безпеку дорожнього руху» (фото).

 

«Хочу висловити подяку і щиру вдячність за можливість брати участь у IV Всеукраїнському молодіжному конкурсі фото- та відеоробіт “Безпечна країна”. Це моя перша участь.  Я отримав надзвичайно цікавий та корисний досвід! Безмежно вдячний організаторам. Ви робите дуже корисну справу сьогодення – привертаєте увагу людства до таких проблем у світі, як безпека дорожнього руху, популяризація світлоповертальних елементів, протидія булінгу, безбар’єрне освітнє середовище, безпека життєдіяльності. Завдяки конкурсу велика кількість дітей змогли продемонстувати свої здібності, художньо розкривши проблеми у фото- та відеороботах. Особлива подяка партнерам IV Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт “Безпечна країна”, за допомогою яких діти отримали чудові подарунки для подальшої роботи, а ще такий заряд позитиву, якого вистачить до наступного конкурсу! Бажаю Вам вдосталь сил і здоров’я, натхнення займатися цією важливою справою і надалі, а всім учасникам – подальших творчих успіхів!!!», – теплий відгук від триразового призера конкурсу Рудіка Назарія, учня 4А класу Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 247 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва та його батьків. Хлопчик посів рекордну кількість призових місць у цьому році.

 

Перемога в такому конкурсі є найбільшим визнанням для дітей, проте отримувати подарунки завжди приємно, і усі чекали їх з нетерпінням. МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» вкотре висловлює щиру вдячність нашим постійним партнерам та офіційним спонсорам конкурсу – Моторному (транспортному) страховому бюро України, ТОВ «Єврокар», ТОВ «Шайні-Україна», ТОВ «КОМПАНІЯ «БІКО», компанія «КВІНТО ПЛЮС» – за неймовірно круті та корисні призи для наших юних номінантів – у цьому році це дрони, смарт-годинники, фітнес-браслети, портативні колонки, сертифікати на електроніку та аксесуари, набори світлоповертальної продукції та інше. Сподіваємося, усе це стане в нагоді нашим переможцям на надихатиме їх на нові творчі звершення.

 

А ми нагадаємо, наш 4-й щорічний всеукраїнський конкурс фото-та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна» проходив у цьому році протягом травня-жовтня у співпраці з Міністерством освіти та науки України та Моторним транспортним страховим бюро України, за підтримки Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури, Міністерства культури та інформаційної політики України, Національної поліції України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Донецького державного університету внутрішніх справ України. Нагородження переможців відбулося 16 листопада 2021 року в онлайн-форматі. Переглянуло його більше 2,5 тис. глядачів.

Переглянути відео з нагородження можна на нашому YouTube-каналі «Безпечна країна». Роботи переможців, а також абсолютно усі роботи конкурсу оприлюднені на сайті у розділі «Конкурс».

Учні 4А класу, гурток «Промінчики» Енергодарського НВК ДНЗ-ЗНЗ №9, Запорізька область

І місце у номінації «Популяризація світлоповертальних елементів» (фото) 

Учні 2А класу Спеціалізованої школи I-III ступенів №247 з поглибленим вивченням іноземних мов» Деснянського району міста Києва

ІІ місце у номінації «Протидія булінгу» (відео)

Учні 6 класу Білолуцького ЗЗСО I-II ступенів Старобільського району, Луганської області

Приз глядацьких симпатій у номінації «Протидія булінгу» (фото)

Старушик Іванна, вихованка гуртка «Фотоекологи» Замшанівського ліцею Ковельського району Волинської області

ІІ місце у номінації «Молодь за безпеку дорожнього руху» (фото)

Учні 10 класу КЗ «Золоніська спеціальна школа Черкаської обласної ради»

ІІІ місце у номінації «Безбар’єрне освітнє середовище» (відео)

Мартинюк Софія, учениця 3Б класу Волинського ліцею імені Нестора Літописця, м. Кременець, Тернопільська область

ІІІ місце у номінації «Молодь за безпеку дорожнього руху» (фото)

Молодіжний клуб «Імідж» КЗ «Лівобережний районний будинок дитячої та юнацької творчості», м. Маріуполь

ІІІ місце в номінації «Молодь за безпеку дорожнього руху» (відео)

Рудік Назарій, учень  4А класу, Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 247 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва

І місце за фотороботу у номінації «Захист екології та природних ресурсів»

ІІ місце за фотороботу у номінації «Безпека життєдіяльності»

ІІІ місце за фотороботу у номінації «Безбарєрне освітнє середовище».