Переможці V Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна» отримали свої призи

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» продовжує отримувати численні відгуки від переможців V Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото-та відеоробіт «Безпечна країна», яким надійшли дипломи та подарунки.

Через безпекову ситуацію оприлюднення результатів конкурсу та нагородження відбулося в онлайн-форматі на Youtube-каналі “Безпечна країна”, тому всі призи конкурсантам були відправлені поштою.

 

Нагадаємо, із більш як тисячі робіт, що надійшли на конкурс, до фіналу вийшла 31 призова робота від учнів та студентів з усієї України. Оргкомітет конкурсу був приємно вражений, що попри складний час для нашої країни, українська молодь проводжує брати активну участь у нашому проєкті та створювати соціально значущий контент, популяризуючи безпеку дорожнього руху, носіння світлоповертальних елементів, знань домедичної допомоги та інших актуальних тем.

 

Теплий відгук надіслали вихованці дитячої телестудії «Юніон-TV» КПЗО Палац творчості дітей та юнацтва м. Палоград, Дніпропетровська область, які стали призерами відразу в двох номінаціях: «Безбар’єрне освітнє середовище» (І місце) та «Молодь за безпеку дорожнього руху» (ІІ місце).

«Конкурс Безпечна країна змусив кожного з нас замислитися над тим, якою ми хочемо бачити нашу країну в майбутньому. Подумати над тим, що кожен зможе зробити чи змінити, щоб наблизити комфортне та безпечне майбутнє. Бажаємо такого ж натхнення учасникам наступного конкурсу. Долучайтеся! Разом зробимо нашу країну безпечною», –  розповіли вихованці дитячої телестудії.

 

Запрошує молодь до участі в наступному конкурсі ще один призер номінації «Моя безпечна країна: майбутнє», вихованець Сокальської СЮТ Червоноградського району Львівської області Давид Волос.

«Дякую організаторам за можливість взяти участь у конкурсі та поділитись своїми фото- та відеороботами. Запрошую молодь брати участь у конкурсі. Тут ви можете реалізувати свої творчі здібності. Давайте разом зробимо нашу країну безпечною!», — так про конкурс відгукнувся Давив Волос.

Нагадаємо, Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт «Безпечна країна» проводиться в Україні п’ятий рік поспіль. 

Організатором конкурсу є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» спільно з Міністерством освіти та науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України та Моторного транспортного страхового бюро України та ТОВ «Єврокар».

 

Мета конкурсу –  популяризувати дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі, використання пішоходами світлоповертальних елементів у темний час доби, дотримання алгоритму дій у разі ДТП та інших нещасних випадків, надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи військового характеру та реагування на їхні наслідки, важливості опанування навичками надання домедичної допомоги потерпілим.