Переможці всеукраїнського конкурсу відеоробіт «Будь помітним на дорозі» отримали свої нагороди та подарунки

Світлоповертальні жилети, браслети, ремені, флайтери, і звичайно ж дипломи переможців, – усе це вже дісталося до найкращих колективів учасників, які здобули перемогу у всеукраїнському конкурсі відеоробіт з теми важливості використання світлоповертальних елементів. Щиро радіємо з вами, наші юні друзі, та бажаємо нових перемог!

Нагадаємо, конкурс пройшов цієї весни за ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», за сприяння Міністерства освіти та науки України і Моторного (транспортного) страхового бюро України. З поміж більш як сотні робіт організаторами та членами журі була обрана п’ятірка найкращих, і ми з радістю їх знову озвучимо:
  • І місце – відеоробота «SHINE BRIGHT – СВІТИСЬ ЯСКРАВО» учнів 3В класу  Снятинського ліцею «Інтелект» Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області;
  • ІІ місце – розділили два 3-х класи Рівненської гуманітарної гімназії з відеороботами «Будь помітним на дорозі» та «Відбивати світло МОДНО!»;
  • ІІІ місце – розділили колективи учнів Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст. з Полтавщини (відеоробота «Безпечна дорога додому») та учнів 4А класу Початкової школи ім. Софії Русової Івано-Франківської міської ради (відеоробота «Друже ти жилет вбирай»).
Заслужену нагороду – приз глядацьких симпатій – отримала також робота учнів ЗОШ №101 Шевченківського району міста Києва «Тепер і ми помітні на дорозі» за найбільшу кількість відданих їй голосів у ході незалежного голосування.

І ще три колективи, нагадаємо, отримали окремі відзнаки від організаторів конкурсу:
  • студенти Харківського національного автомобільно-дорожнього університету за відеоролик «Той, хто поспішає»;
  • учні 10 класу Прибужанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з Миколаївщини за анімаційне відео «Стань помітним»;
  • наймолодші переможці – вихованці Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №1 «Малятко» Сватівської міської ради Луганської області за роботу «Знай! Пам’ятай! Виконуй!».
Переглянути роботи переможців можна на нашому сайті у розділі Конкурс «Будь помітним на дорозі», а власне урочисте оголошення переможців, що відбувалося дистанційно, – на YouTube-каналі «Безпечна країна».

Використання світлоповертальних елементів пішоходами на дорозі – це те, що дійсно працює та допоможе вберегти від біди на дорозі, – підкреслюють у своїх роботах діти. А Міжнародний благодійний фонд нагадує, що це ще й обов’язкова вимога Правил дорожнього руху. То ж зараз, напередодні літа, варто запастися корисними аксесуарами під будь-який образ! До відома, широкий вибір найбільш якісної та ефективної світлоповертальної продукції представлений на сайті https://bdr.in.ua/

Окрім того, нагадуємо усім учителям та батькам, що яскравих креативних фото- відеоробіт на тему світлоповертання ми очікуємо від їхніх дітей та вихованців і надалі. З травня цього року стартував наш традиційний щорічний всеукраїнський конкурс «Безпечна країна», куди увійшла і ця тема. Тож не упустіть свій шанс здобути перемогу! Реєструйтеся та надсилайте роботи.