Понад 300 освітян освоїли навички надання домедичної допомоги

З травня по грудень 2023 року 308 педагогічних  працівників з різних регіонів України пройшли теоретичний курс з домедичної допомоги та правил безпечного поводження на дорозі в рамках проєкту «Знаємо та діємо».

До проєкту «Знаємо та діємо» вже долучилися освітяни з Київської, Житомирської, Херсонської, Одеської, Харківської, Донецької, Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Волинської областей. Педагоги освоїли теоретичний  «Курс організації діяльності педагогічних працівників з питань надання домедичної допомоги та безпечного поводження на дорозі» (30 годин, 1 кредит ЄКТС), скориставшись онлайн-платформою «Знаємо та діємо».

 

Метою курсу є розвиток професійних компетентностей працівників освіти, необхідних для партнерської взаємодії з учасниками освітнього процесу (учителями, учнями, батьками) щодо надання домедичної допомоги постраждалим при невідкладних станах і ДТП та вивчення правил безпечного поводження на дорозі.

 

Навчально-тренувальна програма для педагогів включає модуль з домедичної допомоги, модуль з правил безпечного поводження на дорозі для учасників дорожнього руху, а також методичні інструменти для організації та проведення заходів з опрацювання правил безпеки на дорозі. Після вивчення модулів педагоги проходять тестування та отримують відповідний сертифікат.

 

Ознайомитися з умовами навчання та зареєструватися можна у розділі ЗНАЄМО ТА ДІЄМО.

 

Нагадаємо, у травні 2023 року в рамках просвітницької діяльності МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з КМФ ДП «УНДІ медицини транспорту» МОЗ України запустив онлайн-платформу «Знаємо та діємо», де освоїти теоретичну частину з домедичної допомоги можуть представники освітніх закладів.

 

Проте під час війни уміння надавати домедичну допомогу є актуальними для усіх українців. Завдяки онлайн-платформі «Знаємо та діємо» опанувати навички домедичної допомоги можуть всі охочі.

 

Навчально-тренувальна програма включає три курси, які орієнтовані на різні цільові групи:

  1. «Курс організації діяльності педагогічних працівників з питань надання домедичної допомоги та безпечного поводження на дорозі» (30 годин, 1 кредит ЄКТС);
  2. «Домедична допомога при масивній кровотечі (8 годин)»;
  3. «Домедична допомога при раптовій зупинці кровообігу у дорослих (8 годин)».

Програма охоплює досить широку аудиторію, серед яких – педагогічні працівники, офісні працівники, працівники сфери послуг, водії транспортних засобів та інші працівники, які незалежно від їх посадових обов’язків, мають намір опанувати навички домедичної допомоги.