Проект «Безпечна країна» презентували у Клубі Кабінету Міністрів України

Проекти Міжнародного благодійного фонду, спрямовані на роботу з дітьми, були презентовані під час круглого столу, що відбувся у Клубі Кабінету Міністрів України 03 червня 2019 року.

 

Під час цього заходу, ініційованого народним депутатом України, членом опікунської ради Фонду Ігорем Діденко, профільні відомства та громадські організації обговорювали програми, спрямовані на збереження життя та здоров’я дітей на дорозі. Ігор Діденко, розпочинаючи роботу круглого столу, розповів про досвід державного управління безпекою дорожнього руху європейських країн, зокрема, Німеччини та Іспанії.

 

Презентуючи проекти Фонду, Юрій Чорний, Президент МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод», особливу увагу приділив масштабній програмі «Безпечна країна», яка охоплює низку напрямків роботи з молодим поколінням. Один з таких напрямків – конкурс фото- та відеоробіт, до якого вже долучились учні українських шкіл. Підсумки цього конкурсу, за його словами, будуть презентовані восени, під час другого етапу Тижня безпеки дорожнього руху, а найкращі роботи дітей планується використати як соціальну рекламу у сфері безпеки. До слова, у фото-відеоконкурсі «Молодь за безпеку дорожнього руху», що відбувся минулого року, взяли участь майже дві тисячі представників учнівської молоді.

 

Учасники заходу, а серед них представники Мінінфраструктури, Укртрансбезпеки, МВС, МОН, МОЗ, Мінрегіонбуд, Мінекономрозвитку України, Асоціації міст України, Світового банку, EUAM, UNICEF обговорили, зокрема, ефективність залучення органів місцевого самоврядування у забезпеченні безпечних доріг та безпечного пересування дітей на шляху до школи, можливість співпраці бізнесу та органів влади у сфері безпеки руху, інфраструктурні та технологічні рішення, просвітницькі кампанії у цьому напрямку.