Проект «Безпечна країна»: шукаємо молодих і амбітних лідерів!

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей фахівці МБФ «Допомоги постраждалим внаслiдок дорожньо-транспортних пригод» та Київської міжрегіональної філії ДП Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України презентували соціальний проект «Безпечна країна» для студентів Першого Київського Медичного Коледжу. «Представляючи розпочатий проект, ми маємо амбітну мету – хочемо бачити вас, молодих, активними його учасниками, лідерами у сфері популяризації безпекового середовища та закликаємо приєднуватися. Розраховуємо на ваш особистий приклад та громадянську позицію», – наголосив віце-президент Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» Олександр Ратушняк.

 

Студенти дізналися про основні напрямки проекту, а також подивилися відеороботи переможців всеукраїнського конкурсу «Молодь за безпеку дорожнього руху».

 

Особливо цікавим для майбутніх медичних працівників був тренінг з домедичної допомоги, який провела директор МБФ,  сертифікований інструктор з домедичної допомоги з багаторічним досвідом Інна Оліфіренко.  «Сподіваюся, що ви, шановні молоді колеги, будете активно популяризувати домедичну допомогу серед друзів, знайомих, загалом у суспільстві, адже  ці прості навички рятують життя», – наголосила Інна Оліфіренко.