Проект #I_can_HELP_you стартував: фахівці Фонду провели перший навчальний курс у Черкасах

14 березня спільний проект Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та Управління ювенальної превенції Національної поліції України #I_can_HELP_you#_Я_можу _тобі_ДОПОМОГТИ стартував із Черкащини. Фахівці Фонду провели навчальний курс із основ надання домедичної допомоги для школярів курсантських класів та дітей, які перебувають на профілактичних обліках у поліції.

 

За словами регіонального представника МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» в Черкаській області Валентини Сіріченко, основна мета такої акції – проведення превентивної роботи серед молоді та донесення до дітей базових знань про надання домедичної допомоги, щоб дитина мала розуміння, як діяти в надзвичайних ситуаціях,  і як надавати домедичну допомогу у разі необхідності.

 

За допомогою навчальних відеороликів, розроблених фахівцями Фонду, учасникам курсу продемонстрували основні правила та прийоми надання першої невідкладної допомоги при ДТП, виробничих та побутових травмах, у разі надзвичайних ситуацій на воді, під час пожежі тощо. Юнаки та дівчата повправлялися у майстерності надання допомоги у разі зупинки серця та кровотечі, застосування підручних засобів під час транспортування потерпілого.

 

По закінченню курсу учасники отримали відповідні сертифікати, а також навчальні буклети з основ надання домедичної допомоги при ДТП.

 

В цілому проектом #I_can_HELP_you заплановано охопити більше двох тисяч дітей та молоді, які перебувають у конфлікті  із законом. Протягом березня-квітня поточного року тренінги пройдуть у 12 областях країни та місті Києві.