Проект #I_can_HELP_you: столичних підлітків вчили надавати домедичну допомогу

Навчання з домедичної допомоги, організовані в рамках спільного проекту Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та Ювенального управління Нацполіції України #I_can_HELP_you, тривають у різних містах України вже майже місяць. 21 березня у подібному тренінгу взяли участь також столичні підлітки із кількох навчальних закладів Києва.

 

Під час заняття юнаки та дівчата з цікавістю прослухали курс базової домедичної допомоги, активно ставили запитання та сміливо долучалися до відпрацювання практичних навичок. Під керівництвом професійного інструктора з надання домедичної допомоги, директора МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», Інни Оліфіренко групою були пропрацьовані дії під час найбільш розповсюджених ситуацій: в результаті побутових та виробничих травм, нещасних випадків, дорожньо-транспортних пригод тощо. Підлітки вчилися зупиняти кровотечу, звільняти дихальні шляхи від стороннього тіла, накладати пов’язки, а також як діяти при серцево-легеневій реанімації і транспортуванні потерпілих. Частина присутніх настільки перейнялася темою, що зацікавилася можливістю пройти поглиблений курс навчання.

 

По завершенню тренінгу усі учасники навчання отримали сертифікати, а в подарунок від Міжнародного благодійного фонду – світловідбивні значки-флікери.

 

«Вміння вчасно та правильно надати домедичну допомогу, як не дивно, є модним навичком серед сучасних підлітків, і проект #I_can_HELP_you яскраво це демонструє, – поділилася враженнями директор Благодійного фонду і співорганізатор проекту Інна Оліфіренко. – Наш Фонд всіляко заохочує подібні інтереси за рахунок цікавого та пізнавального формату навчань, безкоштовної літератури, сертифікованих курсів тощо – всього, що може надати дитині необхідні знання, а також рішучості врятувати людське життя».