Проект #I_can_HELP_you триває: випускники ще однієї зі шкіл освоїли навички домедичної допомоги

Фахівці Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» знову в школах в рамках спільного з Ювенальною поліцією України проекту #I_can_HELP_you.

 

Цього разу про безпеку на дорозі та важливість уміння надати першу невідкладну допомогу у надзвичайних ситуаціях говорили з учнями 11-А класу київської школи №175 ім. Валерія Марченка. І звичайно ж закріпили знання на практиці – учні пройшли тренінг з основ надання домедичної допомоги та були відзначені заохочувальними сертифікатами.

 

«Нам особливо приємно з початком навчального року відновити цей соціально важливий проект по роботі з підлітками та молоддю. Він є важливою частиною концепції «Безпечна країна», яку ми наразі впроваджуємо. Сьогоднішнє підростаюче покоління – наше завтрашнє майбутнє, і сподіваємось, ще більша кількість молоді поповнить ряди відповідальних громадян, здатних дбати про безпеку в країні та вміти надати допомогу», – відзначила директор Фонду Інна Оліфіренко.

 

Нагадаємо, проект #I_can_HELP_you _ #Я можу тобі допомогти  стартував у березні минулого року. За рік тренінги відбулися у більш як 12 областях країни. Практичним курсом з освоєння навичок надання домедичної допомоги було охоплено більше 2000 підлітків.