Переможниця минулорічного конкурсу «Безпечна країна» не залишилася без подарунка

Хоч із запізненням, але особисто в руки, Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» мав нагоду передати нагороду за перемогу у всеукраїнському конкурсі фото-і відеоробіт національного проекту «Безпечна країна» 2019 р. одній із учасниць, яка, на жаль, восени не змогла приїхати на церемонію нагородження. Маленька криворіжанка Олександра Легка (9 років, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 19) тоді здобула найбільшу підтримку своєї фотороботи  «Що для вас самотність?» у номінації «Протидія булінгу (цькуванню) у закладах освіти» під час незалежного народного онлайн-голосування.

Попри всі обставини нагорода таки знайшла свою законну власницю: подарунки та відзнаки дівчинці передали через її керівника Бобешову Наталю (на фото).

Незважаючи на те, що кількість учасників цього конкурсу з кожним роком збільшується, Фонд разом із партнерами шукає можливості, аби ніхто не залишився без відзнак, а подарунки вручалися особисто або через уповноважених представників.

 

Цьогорічний молодіжний конкурс фото-і відеоробіт в рамках національного проекту «Безпечна країна» вже стартував, тож ми чекаємо на нові, цікаві і неординарні роботи. Тим паче, що з’явилися нові теми та можливості для участі. Дізнатися більше про конкурс можна тут.